Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Z chęcią przetestuję tylko poproszę o instrukcję na PW, za nic nie mogę skorzajrzyć jak i na jaki mail kierować odpowiedź by pojawiła sie ona w temacie.

Ale ja nie każę dawać użytkownikowi uprawnienia moderatora. Mówię raczej o uczynieniu możliwości cofania usunięcia własnego posta uprawnieniem nie moderatora, a zwykłego użytkownika :slight_smile:

W dziale “Sprawdzone porady” nie mam możliwości założenia nowego tematu, ani też odpowiedzi w jakimkolwiek już istniejącym.

Muszę stwierdzić, że grono testerów przez ten cały czas mocno sobie bimbało:P Proponuję obniżyć im uprawnienia za oddanie zbugowanego forum :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zerknij do arkusza ze zgłoszeniami błędów, zobacz ile było zgłoszonych i ile z nich naprawionych przez finalną migracją.

3 polubienia

I znów mamy sytuację, gdy stare linki (do tego co było w IPB) na nowym forum nie działają.
Gdzieś w sieci linkowany jest temat “Naprawa mbr w Win 7”.
https://forum.dobreprogramy.pl/naprawa-mbr-w-win-7-298930t.html

Natomiast teraz działa tylko nowy Naprawa MBR w Win 7
poprzedni daje dobrze znany tekst:
Ups! Ta strona nie istnieje lub jest prywatna.

Hej,

Oj coś czuję, że ktoś coś zbabrał w migracji… I reputacja w Google leci właśnie nie powiem gdzie…

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Po wejściu na nowe forum, zniknął przycisk do usuwania awatara. Jedynie można zmienić awatar. Polubienie danego postu, zmienić z serduszka, na kciuk, jeśli jest to możliwe.w

1 polubienie

Niektóre działają.

Niektóre.

Jednym słowem TRAGEDIA!

Nie jest tak tragicznie, PKP nie ma opóźnień :slight_smile: #pdk

1 polubienie

Przy niezalogowanym użytkowniku jak się kliknie w nowe to jest podawany tylko powód “Coś poszło nie tak” Brak dostępu.
A w dołączonym linku (https://forum.dobreprogramy.pl/new.json?order=default):
{“errors”:[“Aby to zrobić musisz się zalogować.”],“error_type”:“not_logged_in”}

Ok, sprawa jest poważna. Dzisiaj zauważyłem, że wszystkie odwiedzone tematy zmieniają status (sposób obserwacji) z normalnego na śledzenie. Nie rozumiem po jakiego grzyba ta opcja włącza się automatycznie, ale mi się nie podoba :wink:

W ustawieniach, “Inne”, zmień opcję

Automatycznie śledź tematy które odwiedzę

Na “Nigdy”.

1 polubienie

Do kitu to user-archive. Ani to po polsku, a oszpecone:

Brak tematów w kategoriach. Np. w Oprogramowanie mobilne - iOS, Sprzęt - Wybór sprzętu. Wina po migracji, czy niektórzy użytkownicy jak ja po prostu nie widzą tego?

Faktycznie, w tych działach… nie ma żadnego tematu.
???

Czy tylko ja nie widzę, czy w odpowiedzi nie ma już opcji wklejenia kodu?

@natus08 nie ma bo chyba dopiero wczoraj zostały te działy utworzone… wcześniej mi w oczy nie wpadły…

Hej,

Dokładnie tak - na forum IPB tych działów nie było.

Pozdrawiam,
Dimatheus