Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Mamy nowe forum. Tu zgłaszamy błędy, podajemy propozycje czy sugestie.

Aż się nie mogę doczekać, mimo tego że obserwując (do pewnego czasu biernie) to forum, zdążyłem się przyzwyczaić do aktualnego wyglądu forum, tak cieszę się że migracja jest na taki a nie inny silnik. 

Miałeś już do czynienia z Discourse? Jeżeli tak, napisz co tak bardzo cię w nim cieszy. W mojej opinii taki skrypt, z racji na małą popularność, nie w pełni spolszczoną wersję etc. może okazać się mało strawny dla początkujących użytkowników. Jak będzie w rzeczywistości, wkrótce zobaczmy.

1 polubienie

Witam forum fajne ale da się zrobić skórki do niego??? Na przykład jakiś ciemny motyw bo mi oczy źle reagują na kolor biały. natomiast jeśli chodzi o pomysł to fajnie zrobione ale muszę się przyzwyczaić :slight_smile:

Pozdrawiam i oby tak dalej :slight_smile:

EDIT: Na mobilnej wersji forum wywala mi problem z certem SSL SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER (nieznany wydawca certyfikatu???) zarówno w UC jak i mobilnym FF Aurora. Proszę naprawę tego.

Czy ktoś może mi podpowiedzieć co się stało z tematem ColdZlot 2017? Straciłem do niego dostęp?

chyba wszystkie zlotowe tematy ugrzęzły, bo nawet do starszych straciłem dostęp, a wyświetliły mi się jako nieprzeczytane HZ15 i HZ16

Nowe forum mogę opisać tak: zawód, fiasko i wieczne potępienie dla pomysłodawcy.

3 polubienia

Och tak, znalazłem bratnią duszę :smiley:

Oddawać moje lajki złodzieje! :joy: Tyle na nie pracowałem. Cała reputacja w popiół.

Oczywiście to żart, proszę się nie obrażać :wink:

Mi też kolor biały tła nie odpowiada. Męczy wzrok.

[quote=“moh3r, post:389, topic:455387, full:true”]
Nowe forum mogę opisać tak: zawód, fiasko i wieczne potępienie dla pomysłodawcy.
[/quote]Pierwszy rzut oka cisnął w usta gromkie MEH, ale już parę restauracji forów widziałem. Z czasem człowiek się przyzwyczaja, czasem nawet bardziej zaczyna lubić niż poprzednie wersje.

PS
Może jakoś zaczniemy oznaczać propozycje i problemy, żeby łatwiej gronu technicznemu było wyłapywać?

Przypomnę tylko, że zrobiliśmy arkusz do zgłoszeń błędów i problemów:

1 polubienie

Grupy HotZlot i ColdZlot mają już przywrócone uprawnienia dla wszystkich.

Problem z certyfikatem poprawiony.

brak po polsku odznaki i niektóre ustawienia są po angielsku.
proszę o podstrony, po 25 postów na strona.

Jak można napisać prywatną wiadomość do użytkownika?
Chciałbym się skontaktować z tobą @tomekb.

Jest bugtracker, ale nie wiem czy ktoś tam jeszcze zagląda.

tematy tez po 25, w każdej kategori.

Kliknij na awatar użytkownika a następnie wybierz opcję Wiadomość, ewentualnie w prawym górnym rogu kliknij na swój awatar, następnie ikonę koperty a dalej Nowa wiadomość.

wybacz, ale nie potrafię tego znaleźć. Możesz dać mi screen gdzie jest zaznaczona opcja “wiadomość”?

Z góry dziękuję.

Mam nadzieję, że taki screen wystarczy:


Wystarczyło kliknąć w twój awatar i pojawiła się ikonka Wiadomość

Dziękuję bardzo, nie mam tej opcji przy żadnym nicku. Pewnie ficzery pojawiają się falowo, i w końcu może dotrze i do mnie.