Nowe forum discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

(Radek68) #1

Mamy nowe forum. Tu zgłaszamy błędy, podajemy propozycje czy sugestie.

Zdjęcia z galerii DP użyte w starym forum są niedostępne
Nowe forum - nowe pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum
Szukasz cracka? - tutaj go nie znajdziesz!
Wyłączyliśmy chat
Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu
Wybór stylu forum z menu górnego
(szyszek2121) #2

Aż się nie mogę doczekać, mimo tego że obserwując (do pewnego czasu biernie) to forum, zdążyłem się przyzwyczaić do aktualnego wyglądu forum, tak cieszę się że migracja jest na taki a nie inny silnik. 

(rgabrysiak) #3

Miałeś już do czynienia z Discourse? Jeżeli tak, napisz co tak bardzo cię w nim cieszy. W mojej opinii taki skrypt, z racji na małą popularność, nie w pełni spolszczoną wersję etc. może okazać się mało strawny dla początkujących użytkowników. Jak będzie w rzeczywistości, wkrótce zobaczmy.

(kop524) #4

Witam forum fajne ale da się zrobić skórki do niego??? Na przykład jakiś ciemny motyw bo mi oczy źle reagują na kolor biały. natomiast jeśli chodzi o pomysł to fajnie zrobione ale muszę się przyzwyczaić :slight_smile:

Pozdrawiam i oby tak dalej :slight_smile:

EDIT: Na mobilnej wersji forum wywala mi problem z certem SSL SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER (nieznany wydawca certyfikatu???) zarówno w UC jak i mobilnym FF Aurora. Proszę naprawę tego.

(ziggurad) #5

Czy ktoś może mi podpowiedzieć co się stało z tematem ColdZlot 2017? Straciłem do niego dostęp?

(SebaZ) #6

chyba wszystkie zlotowe tematy ugrzęzły, bo nawet do starszych straciłem dostęp, a wyświetliły mi się jako nieprzeczytane HZ15 i HZ16

(moh3r) #7

Nowe forum mogę opisać tak: zawód, fiasko i wieczne potępienie dla pomysłodawcy.

(szyszek2121) #8

Och tak, znalazłem bratnią duszę :smiley:

(nietopyrz) #9

Oddawać moje lajki złodzieje! :joy: Tyle na nie pracowałem. Cała reputacja w popiół.

Oczywiście to żart, proszę się nie obrażać :wink:

Mi też kolor biały tła nie odpowiada. Męczy wzrok.

[quote=“moh3r, post:389, topic:455387, full:true”]
Nowe forum mogę opisać tak: zawód, fiasko i wieczne potępienie dla pomysłodawcy.
[/quote]Pierwszy rzut oka cisnął w usta gromkie MEH, ale już parę restauracji forów widziałem. Z czasem człowiek się przyzwyczaja, czasem nawet bardziej zaczyna lubić niż poprzednie wersje.

PS
Może jakoś zaczniemy oznaczać propozycje i problemy, żeby łatwiej gronu technicznemu było wyłapywać?

(tomekb) #10

Przypomnę tylko, że zrobiliśmy arkusz do zgłoszeń błędów i problemów:

(tomekb) #11

Grupy HotZlot i ColdZlot mają już przywrócone uprawnienia dla wszystkich.

(tomekb) #12

Problem z certyfikatem poprawiony.

(pikaczu) #13

brak po polsku odznaki i niektóre ustawienia są po angielsku.
proszę o podstrony, po 25 postów na strona.

(Piotrek2255) #14

Jak można napisać prywatną wiadomość do użytkownika?
Chciałbym się skontaktować z tobą @tomekb.

Jest bugtracker, ale nie wiem czy ktoś tam jeszcze zagląda.

(pikaczu) #16

tematy tez po 25, w każdej kategori.

(rgabrysiak) #17

Kliknij na awatar użytkownika a następnie wybierz opcję Wiadomość, ewentualnie w prawym górnym rogu kliknij na swój awatar, następnie ikonę koperty a dalej Nowa wiadomość.

(Piotrek2255) #18

wybacz, ale nie potrafię tego znaleźć. Możesz dać mi screen gdzie jest zaznaczona opcja “wiadomość”?

Z góry dziękuję.

(rgabrysiak) #19

Mam nadzieję, że taki screen wystarczy:

Wystarczyło kliknąć w twój awatar i pojawiła się ikonka Wiadomość

(Piotrek2255) #20

Dziękuję bardzo, nie mam tej opcji przy żadnym nicku. Pewnie ficzery pojawiają się falowo, i w końcu może dotrze i do mnie.