Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Czy jeszcze komuś gravatar nie działa poprawnie i nie może awka zmienić?

I czy możecie dodać możliwość dodawania awków lokalnie albo z url’a? //pytanie do administracji

Mój awatar był GIF a teraz nie działa. Jest brzydki.

Obsługa gravatara była wyłączona, możesz spróbować ponownie?

Widzę, że opcja zmiany e-mail powróciła. To jeszcze pasuje przywrócić możliwość usunięcia awatara.

Ja widzę możliwość zmiany avatara na systemowy, domyślny. Za to nadal nie widzę opcji zmiany e-mail.

W ustawieniach na stronie jest kategoria zarządzania kontem. Mam tam opcję zmiany hasła, która była. Teraz przywrócili opcję zmiany e-mail.

PS. Co mam zrobić z tym?

Twoja nazwa oczekuje na akceptację moderatora. Ten proces może potrwać od kilku do kilkunastu godzin. Po akceptacji krótki link zostanie włączony automatycznie.

Mam tak o ile dobrze pamiętam od piątku.

Fajnie byłoby wyróżnić wpisy moderatorów innym kolorem nicku, albo jakąś ramką, aby ich uwagi od razu rzucały się w oczy i nabrały wagi. Taki luźny pomysł :wink:

Gravatar dalej nie działa.

Będziemy kombinować dalej.

To też już zgłosiłem jakiś czas temu.

Zanikanie opcji na nagłówku przy przewijaniu w dół jest bardzo upierdliwe, mam na myśli znikanie “Newsy, Blogi, ETC” na stronie głównej forum.

1 polubienie

Na jakies przegladarce to masz?

No chrome znika. Właśnie sam się zastanawiałem dlaczego tak jest.

Firefox Nightly 54.0a1 (2017-02-12) (64-bit), na Cyberfox również.

Na Firefox ESR 45.7.0 jest tak samo, zgłaszałem już wcześniej. Zresztą na nowszym Firefoksie w domu też dzieje się podobnie.

edit.
Taka ciekawostka, oznaczanie swoich postów jako rozwiązanie czyjegoś problemu nabija punkty w profilu :sunglasses:

Kolejna wersja forum i kolejna totalna zmiana wyglądu na jeszcze mniej przejrzysty.

Ktoś w redakcji słyszał, że użytkownicy przyzwyczajają się do wyglądu forum i niewskazane jest robić zmian o 360 stopni raz w roku, i to tylko dla samej zmiany?

Mi też się nie podoba ta biała kolorystyka. Mam problemy ze wzrokiem przez co musiałem sobie nadpisać styl w stylish’u.
Jakby ktoś chciał ciemniejszy motyw to opis jak to zrobić jest dostępny pod
Ciemniejszy motyw

Też nie rozumiem po co tak często zmieniać wygląd i funkcjonalność forum, a nikt nie pomyśli nad zrobieniem porządku w tej masie tematów.

Na forum PC Lab nie mają tego problemu :wink:

Nie mam tam konta, więc trudno mi się do tego ustosunkować. Jednak jak szukam czegoś to wydaje mi się bardziej przejrzyste forum na Pclab.
Zebrało mi się strasznie na hejt po kolejnych zmianach na forum DP, a do tej pory akurat tutaj raczej starałem się tego unikać. Jak często można jednak zmieniać działanie forum nie robiąc przy tym porządku… Mam kilka lat konto ale jeszcze tak źle nie było tzn. nie było tylu niedoróbek.