Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Chyba nie można.

@Radek68 jeszcze rano przenosiłem ten wątek… możesz zobaczyć w historii edycji :slight_smile:

No chyba że, tytuł grupy to też kategoria?

Te wątki poza działami to jakaś straszna lipa, bo okazuje się, że trzeba i tam zaglądać, IMO, robi się śmietnik na forum…

2 polubienia

Powiadomienia leżą i kwiczą, nie dostaję żadnego.

Dzisiaj forum leży i kwiczy… zaczynam tęsknić za starym forum :smiley:

2 polubienia

Czy ktokolwiek z adminów to forum w ogóle ogarnia? Od wczoraj jego używanie to absolutna porażka. Nie chce mi się raz jeszcze pisać, albowiem mamy dokładnie ten sam problem, jaki był z “dostosowywaniem chatu do IE11”. Być może dla =<1% użytkowników tej przeglądarki ktoś chce to forum/chat doprowadzić do działania, ale w przypadku pozostałych 99% - działa ono wadliwie.
Na czym polega wadliwość działania? Sorry - 100 razy zgłaszane, zatem teraz powiem tak: jeśli chcecie wiedzieć, to mój adres jest powszechnie znany. Nawet jabbę mam na dobreprogramy.im. Możemy pogadać.

Co to znaczy „dzisiaj leży i kwiczy”, tzn. nie działa? Cały dzień? Jeśli coś było nie tak, napisz konkretniej i wtedy będziemy mogli się przyjrzeć.

@tomekb Otwórz czat przeglądając jakiś temat na forum, później mając nadal otwarty czat spróbuj się przełączyć na inny temat i karamba - wszystko trafi szlag. Firefox 45.7.0 Debian testing, ale z tego co czytam wszyscy tak mają.

Czemu trzeba tam zaglądać? Jak tam zajrzysz to masz spis wszystkich postów ze wszystkich podkategorii. Nie widzę tam wielu wątków będących luzem…

Ale jak jakiś się pojawi, to trzeba zwracać uwagę użytkownikowi, by tego nie robił.

Jak wyłączyć:
Strona główna - Nieprzeczytane (1)
Po przejściu - "Kanał ogólny"
Po kliknięciu - "Nie masz uprawnień do przeglądania"
Po wejściu na “Nieprzeczytane” i zaznaczeniu wyczyszczenia - nic się nie dzieje i dalej jest “Nieprzeczytane (1)”.

A jakiś jeden chociaż się pojawił? Dajcie mi przykłady trzech.

Swoją drogą, pisanie w tych grupach zostało już zablokowane.

I bardzo dobrze :slight_smile:

Chyba coś jest nie tak z bazą danych, bo pojawiają mi się losowe tematy jako nieprzeczytane. Teraz wyświetla mi się jakiś, który był ostatnio edytowany 3 września 2016, mam tam podobno 127 nieprzeczytanych wiadomości, ale to powiadomienie o nieprzeczytanych postach jest szare, a nie niebieskie jak wszystkie inne. Coś, ktoś?

U mnie od kilku dni jest problem z pogrubieniem i kursywą w edytorze.
Zapodam tu przykład:

Samo pogrubienie działa:
teksttekstekstteksiocfhweofihweiofhweiofhoiwehfiowefgiowehwfgio
fwefhweiohfiowehfiowehfgiowehiofgweiofgweiohfgweiohgfweiohfgioweh
fkwehfklwehfhweiofgwerio
fkwerhfiohwerioweroghwioerghiowerh

pogrubienie i kursywa hula:
feiofhgwioehfgiowerhgiowerhgiowhgiowr
iwfgwerigweriogiowergyiowergyiower
fgiwergoiwerygiowerygiorgy
gfpiowerguwerug

a sama kursywa pewnie nie:
_ioweryhgiowerygiowerygiowerygioweryg
_gpiwergyuweriogyiowergy
_giwerygiowerygiorgyiowergy

Często jest tak że ucina ** lub _ we wpisach i muszę ręcznie dopisywać:
Tutaj dopiszę i wyjdzie że działa:
ioweryhgiowerygiowerygiowerygioweryg
gpiwergyuweriogyiowergy
giwerygiowerygiorgyiowergy


Nie dało by się zrobić w edytorze choć by kilku odcieni szarości dla tekstu i dodać z dwie, trzy opcje wielkości tekstu?

Masz rację, edytor jest skopany pod tym względem. Nie może tak być, że podkreślnik “_” poprzedzający litery edytor traktuje jako tag od kursywy bo to utrudnia przekazanie prawidłowych poleceń np do terminala.

Był bym za tym by zamiast _ zrobić np. & lub ^ lub cokolwiek mało używanego jak $, € itp.

Żaden z tych znaczków nie może być zajęty na formatowanie bo wszystkie są wykorzystywane w terminalu, lub w programowaniu.

€ też???

+ grunt, że działa kolorowanie składni
- szkoda, że wszystko trzeba wpisywać samemu

podkreślenie z wyróżnieniem
Tekst w “przycisku”

Losowy obrazek: