Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Są wodotryski jest zabawa :laughing:
Dobrze, że tego nie ma w edytorze wizualnym bo by się zbyt wesoło zrobiło w tematach :stuck_out_tongue_winking_eye:

Czy na forum będzie obok nicka ilość postów napisanych przez użytkownika? Jest to pomocne, żeby określić z kim się ma do czynienia.

2 polubienia

Wielokrotnie było to już zgłaszane, ja bardzo popieram ten pomysł.

Coś się z czatem stało, czy wprowadzono ograniczenia jakieś?

Patrz temat “Wyłączyliśmy czat”… :slight_smile:

1 polubienie

Dawno nie byłem na forum i przypomniałem sobie jak mało jest intuicyjne xD.
Wolę klasyczne fora.
Dzięki @Madafaker za odpowiedź :+1:

Wyłączono z powodu problemów technicznych.

Czemu mojego OT nie ma w śmietniku? W sumie było to przydatne zwrócenie uwagi, że ktoś robi spam elektrodę z naszego forum!
OTY wyparowały, a ja wciąż dostaje powiadomienia o nowych wpisach w tym temacie, a w śmietniku nie mogę, ja nie mogę dopatrzeć się swego…

To jeden, czy dwa problemy? A w podpisie trzeci. Czy czegoś tu nie widać jeszcze?

@Bogdan_G Jak post zostaje skasowany z dyskusji to nie ląduje w śmietniku, tak działa to forum. Skasowałem wcześniejszą zaczepkę i później twoją odpowiedz aby znowu nie powstał wielki OT w wątkach tego użytkownika… :slight_smile:

Ja to wiem, ale OTy miodne zapylały w przód i dziobał to szpak, albo jak - i nadal kaganiec jest, bo nie można skrytykować tendencjonalnych praktyk. Wystarczyłaby obecność w śmietniku, bo ktoś może zrobić Tu dom publiczny. Może.
Potem można odeprzeć zarzut, że nikt nie reagował. śmietnik jest cool. :smiley:
Dochodzi jeszcze to powiadomienie za każdym czyimś wpisie w temacie, bo gdy jestem usunięty, to mnie nie ma, a powiadomienia sugerują, jakbym był. Umiem poradzić sobie, by to usunąć z powiadomień, ale trzeba trochę się naklikać…

Chciałbym zgłosić “błąd, propozycję, sugestię”, że usunięte posty z tematu nie lądują w śmietniku :wink:

Było w starej odsłonie forum, że posty z pewnych względów leciały w kosmos. Praktyką było startowanie do śmietnika i czasem zażarte kłótnie miały kilka stron i ani jedna nie nadawała się, żeby grzeczne dzieci to czytały.
Zaledwie drugi miesiąc nowego forum, a już nowe, że praktykowane działania.
Sto lat nie były sprzeczne z zaleceniem i błogosławieństwem twórców forum. Okazuje się, że nie obalano błogosławieństwa naczalstwa, a obowiązują nowe błogosławione zasady.

Nie wypowiadam się w imieniu setek tysięcy sprzedanych użytków.

1 polubienie

Zmienili zdanie, wszystko zmienili, czy na lepsze, nie mi osądzać, zostaje ci się przyzwyczaić… Ja mam problemy :stuck_out_tongue:

Bo jest w tamtym wątku, tyle że ukryty. Stąd też pewnie powiadomienia, bo tam pisałeś. No taki silnik, nic nie poradzimy :wink: Post usunięty, to post… niewidoczny.

Ale jak się przywiązałeś do niego, to proszę: :wink:

1 polubienie

Macie opcję, podczas ukrywania wiadomości, wysłania PW, korzystajcie z niej, będzie mniejsza konsternacja dla ZU, wy wiecie dlaczego znikło, ZU nie, w śmietniku wiedział jak była notka.

2 polubienia

Taka opcja jest tylko przy oflagowanym poście…

Robi się wesoło. Nawet troll może oflagować tych, co śmieli… śmieliby… zwrócić uwagę.

Oflagować może każdy, pytanie co z tym zrobią moderatorzy (?)

@tomekb jak z tymi powiadomieniami w profilu? działają czy wyłączone globalnie? przetestowałem dziś z jednym z użytkowników i nie wyskakują, ani o edycji postu ani o usunięciu tematu itp. u mnie działa tylko o wiadomości, cytowaniu i odpowiedzi.

Ja właśnie dostałem powiadomienie, że do mnie piszesz.
@darek719 A Ty teraz?