Nowe forum discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

(moh3r) #21

Ja również nie mam dostępu do tej funkcji.

Wracając do moich wrażeń związanych z forum, to zastanawiam się co kierowało osobą, która zdecydowała, że forma potoku zalewającego użytkownika informacjami, będzie lepsza od klasycznej formuły forum, gdzie to ja decyduję co chcę przeczytać i o czym chcę być informowany.

(szyszek2121) #22

Także nie mam czegoś takiego jak PW… porażka ten Discourse, jak ja bym chciał spowrotem dawny wygląd…

(tomekb) #23

Prywatne wiadomości domyślnie pojawiają sie dla użytkowników z poziomem reputacji wyższym niż 0.
Poziom reputacji zostnie przeliczony w nocy w oparciu o staż, liczbę postów etc.
Póki co włączyłem wiadomości prywatne wszystkim.
Możecie to potwierdzić, że już działa?

(szyszek2121) #24

U mnie jest okej :wink:

(MiL-) #25

To nowe forum wygląda fatalnie. Masakra jakaś.

Po naciśnięciu na nick, bądź awatar na czacie, strona powinna przekierować do profilu, danej osoby, jednak wychodzi informacja za każdym razem “ups! Ta strona nie istnieje lub jest prywatna.”

(tomekb) #27

Ja twój profil widzę. Faktycznie linki z czata są do poprawy, ale to dotyczy tylko czata.

(tomekb) #28

Po pierwsze, to kwestia przyzwyczajenia.

Po drugie, będą nowe skiny :slight_smile:

(ziggurad) #29

@tomekb czy jesteś pewien że udostępnienie wszystkim w internecie arkusza na docsach z możliwością edycji to dobry pomysł? :slight_smile:

Rozumiem sens tego arkusza, kiedy forum było w wersji beta i nie było dostępne publicznie, ale jaki sens ma teraz? Po co swojego czasu stworzyliście bugtrackera?

(tomekb) #31

Sens ma cały czas, bo jak widać zgłoszeń jest bardzo wiele i w bugtrackerze zrobiłby się straszny bałagan.

Swoją drogą, bugtracker to kolejna rzecz, za którą się weźmiemy :slight_smile:

(pikaczu) #32

mi się podoba. proszę o podstrony, 25 postów na strona.

(SebaZ) #33

Bugtracker po to jest. Statusy, duplikaty itd.

To poproszę jeszcze o odpowiedź na pytanie - to po kiego grzyba jest ten BT? Zawsze sądziłem że właśnie do takiego czegoś.

(tomekb) #35

Wyobraź sobie taką liczbę zgłoszęń jaka jest w arkuszu na tym BT i odpowiedz na pytanie, czy to bylby dobry pomysl…

(lordjahu) #36

Schodząc i schodząc coraz niżej czytając jakiś długi temat, przydałaby się po prawej stronie strzałka by wrócić na samą górę.

Wydaje mi się, że suwak po prawej stronie, jest wystarczający.

(Semtex) #38

Datę da się chwycić kursorem i szybko przewinąć tam gdzie się chce :slight_smile:

(Bogdan_G) #39

Ale nie w tasiemcowych tematach. Scroll, suwak i załadowanie wszystkiego - to dopiero wyzwanie…

(Piotrek2255) #40

Komuniści też tak mówili.

Już dawno nie widziałem takiej amatorki przy wprowadzaniu nowego forum. Ten kto przy tym siedzi, powinien honorowo wystawić łeb do ścięcia i od razu zrzec się premii.