Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Ten skrypt nie ma takiej opcji :smiley: Możesz dodawać posty, abo możesz ich nie dodawać i tyle :smiley:

Gdzie tam dodawać? Jak?

No właśnie nie można, bo jest to wyłączone. Chcę Ci uświadomić, że w tym skrypcie przeważnie coś jest albo “on” albo “off”, nie ma “akceptacji”, bo twórcy jej nie wymyślili :wink:

No nie do końca, bo jest “akceptacja”, ale tyczy tylko postów nowych użytkowników i nie mam pojęcia na jakiej zasadzie dobiera posty do akceptacji przez moderatorów.
Ale sam mechanizm jest, tylko nie wiem czy można go zastosować zamiast do użytkownika to do działu.

Otworzyć dział. Wyrzucać zgłoszone/głupie porady. Tyle.
Dział potrzebny. Zawsze sugeruję się sprawdzonymi poradami.

Ewentualnie utworzyć dział “Sprawdzone porady - Poczekalnia”.

Umożliwienie wrzucania każdemu niesprawdzonych porad do działu “sprawdzone porady” nie jest dobrym rozwiązaniem.

2 polubienia

Kiedyś tak to działało i… działało.

Jednak w obecnych realiach też nie do końca to widzę.

@system zamknął czat. Pewnie przeze mnie…

Prawdopodobnie 10 000 odpowiedzi to limit na temat i bot go zamknął :sunglasses:

Edit: Teraz mam czata -1 i rozpoczyna wczytywanie od porannych wpisów :smile:

Masz -1 bo próbowałem dodać wiadomość, to chyba dlatego :smiley: Ten silnik to żart IMO, ale co ja tam wiem.

4 polubienia

Niestety nie mogę dodać wiadomości na SB.

I raczej nikt bez wyższych uprawnień nie będzie mógł.

Trzeba czekać na opcje jaka będzie najlepsza do odblokowana.

Co się dzieje? Dodałem posta w dyskusji o skórkach, a zegar forum spóźnia się o dwa dni.


Dzisiaj jest 11 maja, jakby ktoś nie wiedział…

O - i tutaj dwa dni do tyłu… :stuck_out_tongue:

@Bogdan_G, od 4 dni nikt nie może chata ogarnąć, niektóre zgłoszenia bugów wiszą po kilka tygodni, a Ty o jakieś głupie dwa dni się czepiasz?

3 polubienia

Takiej amatorszczyzny to nie ma nawet na stronach fanowskich VW golfa :stuck_out_tongue_winking_eye: ale przynajmniej działa jeszcze dodawanie postów :smiley:

Ehhh ile czasu może zająć zmiana maksymalnej ilości postów na wątek :grin:
Rozwiązaniem wg. adminów będzie pewnie wyłączenie czatu na kilka tygodni i zorganizowanie burzy mózgów, może któryś wymyśli coś innego niż kasowanie postów :sweat_smile: :laughing: :sunglasses:

1 polubienie

@tomekb

O „wątku” czatu, o którym pisał tamże @Radek68.

Post do usunięcia

Temat czatu w ogóle nie powinien trzymać historii. Powinni odpalić skrypt który będzie czyścił cyklicznie wątek do 100 odpowiedzi i może działało by to wtedy żwawiej. Nie wiem czy już to pisałem czy chciałem napisać na czacie tylko mi nie pozwoliło :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie koniecznie żwawiej to i tak pobiera max 20 postów na mocniejszy scroll.