Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Widzę że pojawiła się ikonka wiadomości i nowe emotikony a przy wstawianiu z klawiatury pojawia się teraz lista z emotikonami do wyboru :slight_smile:

Potwierdzam. Przed chwilą szukałem emotikony na czacie, a czat w tym czasie, zamknął się, więc i to co napisałem, zostało skasowane. Nie lepiej zmienić forum, na jeszcze coś innego, co by nie powodowało problemów?

U mnie chodzi :wink:

Musisz na czacie przełączyć się na inną zakładkę emotek, żeby odtworzyć ten błąd.

1 polubienie

Pozwolę sobie skopiować swoją wiadomość z czata;
jeśli chodzi Ci o znikanie czata, w trakcie przeszukiwania emotikony,włącz emotikony i naciśnij przycisk strzałkę w prawo, jakbyś stronę z emotikonami przeskakiwał.

1 polubienie

Tak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=aOjcsJuwrNI&feature=youtu.be

2 polubienia

Nie ma mnie na forum? Taks samo jak miał @Bogdan_G
Z resztą po ósmej prawie nikogo nie ma?

Tak jest od dawna. Ja pierwszy raz na to zwróciłem uwagę przy akcji ze skórkami, ale może występowało wcześniej.

Może aktywujesz ukrytą opcję zaloguj anonimowo jak to było w IP.Board.

Przydałby się odnośnik do portalu na forum.

Wystarczy sobie zrobić scroll na samą górę / kliknąć home :arrow_right_hook: NEWSY lub pracować na 2 zakładach.

:arrow_right_hook: NEWSY to odnośnik do głównej DP, a nie do przycisku NEWSY na belce portalu.

A to już jak dla mnie nie doprecyzował @Pawlo2.

Chodziło mi o to żeby był odnośnik do portalu na forum na górnej belce lub na dole strony np. przycisk.

A nie ma?

U mnie tego nie ma ale na początku było jak weszło nowe forum a potem znikło.

Sprawdzałeś na stronie głównej forum scrolując na samą górę?

Tak i nie ma ale tak jak mówiłem wcześniej (było już nowe forum) miałem to ale po jakimś czasie już tego nie było.

Wygląd belki zależy od rozmiaru czcionek i powiększenia strony. (Chodzi o te przyciski). To mankament, że ślepaki mają ograniczenia na tym forum.