Nowe forum i vortal - pytanie

Witam !

mam pytanie skierowanie raczej do adminów.

Kiedy zostanie udostępnione nowe forum i vortal ? a jeżeli nikt nie zna tej daty to może na jakim etapie tworzenia jest forum i vortal ?

Z góry dziękuję za odpowiedź :wink:

Cały czas nad tym pracujemy, niestety nie mogę podać konkretnej daty zakończenia całości, nie chcemy potem niepotrzebnie jej przesuwać.

Co do etapu, to powiem tak, prace są mocno zaawansowane.

nooo to rewelka! mam nadzieję że będzie lepszy wygląd :mrgreen: i kilka skinów do wyboru pod gust użytkownika. Bo subSilver objadł się już strasznie :stuck_out_tongue:

może pytanie z innej beczki :smiley: ale jakie są planowane zmiany :smiley: :smiley:

dary takie że forum będzie zintegrowanie z vortalem :roll:

Lisek już kilka miesięcy temu pisał (o ile dobrze pamiętam to pod koniec stycznia), że trwają prace nad nową wersją vortalu oraz forum, które zostaną napisane od samego początku do końca przez Redakcję. Forum będzie bardziej zintegrowane z vortalem. Całość jest tworzona w języku (czy technologii :? ) ASP. NET. Na początku forum będzie “gołe”, potem będą ankiety co wprowadzić i Administracja będzie to powoli wprowadzać aby forum jak i vortal podobały się jak najbardziej dla userów :slight_smile: Pierwszymi betatesterami nowych wersji chyba będą Moderatorzy forum :? Jeżeli chciałbyś poczytać więcej na temat nowych wersji to zajrzyj do tego tematu.

akurat skin jest bardzo dobry na forum, szybko się ładuje i jest bardzo czytelny. :slight_smile:

Co przez to rozumiesz?

Nie chcę sie Wam wtrącać w dyskusję, ale myślę iż juven nie da rady odpowiedzieć na to pytanie.

Myślę iż tylko administracja wie, co się tliło kiedyś w ich głowach i jak, oraz po co chcą połaczyć w jedną wielką całość forum i vortal DP.

dokładnie, o takie szczegóły pytaj administracji :wink:

Ale mniej więcej do końca wakacji zdążycie?

Hmmmm nowe forum to moze byc fajne :):slight_smile:

To po mówisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia? :?

cece napisałem to co zdradziała już kiedyś administracja większych szczegułów nie podali :wink:

lisek na SB pisał że na pewno powinni zdąrzyć w roku pańskim 2006. :lol:

Czyli na gwiazdke będzie fajny prezent.

Z nowym logiem vortalu of cuorse :lol:

Świetny… lepszego by nam nie można zrobić…

Polemizowałbym… ale jest od tego osobny temat. Mam nadzieję że administracja wróci do starego logo lub rozwiąże to w jeszcze inny sposób :slight_smile:

A ja proponuję umieścić na stronie głównej Vortalu licznik obrazujący zaawansowanie prac nad nową wersją Vortalu i forum.

Tempest ==> :x

Bez przesady :?

Właśnie to zrobili :jupi:

Bardzo interesujące nowe Forum i Vortal!!!