Nowe forum IPBoard - pomysły, propozycje i życzenia

@Bogdan_G To nie limit, dziś był update forum i nie wszystko działa jak powinno :frowning: @Lisek jest poinformowany, jutro, pewnie, będzie odkręcał. Nie gorączkuj się tak bardzo, tylko zamelduj do mnie to sprawdzę, następnym razem :wink:

Nie gorączkuję się, ale wpierw rutynowo kasowałem ciasteczka. Moglem czegoś nie wiedzieć. A można więcej szczegółów o zmianach?

Jak widać, nie poszły zbyt dobrze :smiley: Changelog IPB jest dostępny w sieci :slight_smile:

Kolejny argument za zrobieniem serwera testowego , ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz był jakiś update forum bez bugów ;)

Rozumiem, że pomysły nigdy się nie kurczą. Aż łapie mnie ciekawość, jaki lew wyjdzie z szafy.

Już widzę tupanie chętnych do testowania, ale mnie byłoby za ciasno. Obiektywność, to bardzo subiektywna cecha… operatorów myszy, a operator klawiszy wie więcej :wink:

 

Na brak umiejętności przeczytania opisu działu nic nie poradzimy, swoją drogą - idąc twoim tokiem rozumowania nazwę działu Pomagamy i prosimy o pomoc również powinniśmy zmienić. Przecież dla kogoś kto ma problem z komputerem i prosi o pomoc, dział pasuje jak ulał.

Oh i dobrze że zniknął ten Shoutbox - robił za wiele zamieszania a ten ostatni komunikat że - jako zalogowany użytkownik - mam podać nicka by korzystać z chatu był naprawdę wkurzający … bo nie działał :slight_smile:

Nie zniknął, nadal jest dostępny jako osobna strona. Wchodzisz w link CHAT u góry strony.

Aha no to w takiej formie ok, tylko czemu jako zalogowany użytkownik wywala “Invalid user” ?

 

Ale tylko czasami. Czasami nie ładuje się w ogóle, rzuca 502, czasami jeszcze co innego. Podobno pracują nad tym, na razie to na wersję alpha wygląda.

Hej,
@Areh Alpha to za duża przesada. Chciałeś napisać chyba, że pre-pre-alpha. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Hej,

 

fanie to wszystko działa. Oczywiście przyłączam się do propozycji dodania motywów. Ten dla mniej jest stanowczo za jasny.

 

Mam parę propozycji.

  1. Pływająca czy tam zafixowana belka edytora postów.
  2. Edytowania kodu mi brakujesz czasem. Chyba, że jest a ja się wygłupiłem :stuck_out_tongue:
  3. Wstawienie multimediów również e belce.

 

Pozdro

DP migruje na inny skrypt, więc te uwagi są trochę za późno :wink: Ale kto wie

O_o Myślałem, że to już jest ten nowy. Tak, dawno mnie na DP nie było :slight_smile:

Nie, teraz powstaje jeszcze nowszy.

A ten wątek dotyczył w zasadzie jeszcze poprzedniej wersji…

Cześć, to już jest nowy wygląd czy jeszcze stary, bo dawno nie byłem? Wczoraj zdarzyło mi się skorzystać z forum (dziękuję za pomoc rozmówcom) i mam uwagę co do wstawiania kodu. Strasznie się on rozbija, jakby skrypt wstawiał dodatkowy enter między linijkami. A po za tym w czasie edycji tego nie widać i wszystko wygląda OK, a po wysłaniu - masakra. No i w kolorowaniu składni brak C++ i Pythona :frowning: Pozdrawiam.

Przy tym forum już nikt nie będzie nic majstrował. Ponoć migracja na Discourse już ma się skończyć na dniach, więc  w najbliższej przyszłości należy oczekiwać na zupełnie nowe forum.

I to jest dobra wiadomość. Dzięki.

41 posts were split to a new topic: Nowe forum discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie