Nowe Gadu-Gadu jest straszne ? Opinia

Witajcie,

Piszę w dziale ‘‘na luzie’’ ponieważ chciałbym się podzielić opiną na temat nowego gadu-gadu a zatem nie mam żadnego problemu :)…

Ok, przechodząc do żeczy… Nowe gadu-gadu jest beznadziejne i nikomu go nie polecam… jeżeli chcecie GG to korzystajcie z poprzedniej wersji

Jednakże, jeżeli pomimo mojej opinii chcecie sami się przekonać że program jest tragiczny jest on do sciągnięcia tutaj

Jedyny atut nowej wersji to chyba fakt że znajduje błędy orotograficzne, ale czy to jest ważne w rozmowie na GG ??

No… decyzja należy do was

Podzielcie się waszą opinią jeżeli zdecydujecie się na instalację programu

Ustawiłem sobie to kiedyś w pidginie, koszmar! Nie dość że był cienki słownik (taki sam jak w operze aspell chyba) to jeszcze strasznie denerwował, bo chyba każdy nie pisze na szybko polskich znaków…

Szczerze mówiąc to niewiem jak wygląda ten słownik bo tak naprawde w przeciągu 30 sekund od uruchomienia nowego gg, nacisnąłem przycisk unistall bo nie mogłem znieść tego nowego interface’u

ja się zdecydowałem po wyjściu bety i zastrzeżeń nie mam mnie się podoba bardziej niż to stare

Na jakiej podstawie to piszesz wymień co ci się w tym nie podoba bo niektórzy zdadzą się na twoją żadnymi argumentami rade

Mnie jakoś od razu po instalacji nowe gg ukazało się z nowym interfejsem (może go nie włączyłeś i oglądałeś stare :stuck_out_tongue: )

Fakt, nowe GG jest do bani, łączenie z serwerem trwa o wiele dłużej niż w starej wersji, interfejs faktycznie do niczego, mało czytelny, brakuje choćby przycisku “mute” który pozwalał wyłączyć całkowicie dźwięki generowane przez GG. Wnerwia mnie też to że nie da się wywalić durnego paska wyszukiwania u góry komunikatora, wydali tą wersję chyba tylko po to, żeby upchnąć tam więcej reklam, i to w jeszcze bardziej denerwujący sposób

Szczerze … to wszystko :wink:

Niestety z przykrością stwierdzam że wszystko :((

wg mnie nowe gg jest całkiem fajne, jak tylko się przyzwyczaisz… no cóz to kwestia czasu i chęci.

apropos czy finalna wersja juz wyszla?

Chyba masz rację… dokładniej :żeby zarobić jeszcze więcej kasy z reklam które ukazują się w programie :wink:

Sam osobiście go nie testowałemn (nie chce mi się instalować czegoś co i tak wyleci za 5 min z dysku), ale czytałem na frazpc w komentarzach że zużywa 88MB RAM-u :o , u mnie pidgin na windowsie zużywa 38MB RAM-u i dla mniej jest to dużo.

zależy kto co lubi mnie denerwują tylko reklamy z uciekającym przyciskiem zamknij bądź mające takowy ukryty ale do nowego gg zastrzeżeń nie mam

Co do wersji to nie wiem (ale na stronie gg jak się pobiera to nie pisze że beta to może i wyszła)

Gdzie ty widzisz więcej reklam (ja widzę tylko jedną)

co Wy Vortalu nie czytacie? :stuck_out_tongue:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … u+juz+jest!

Wiem że może się powtarzam ale tylko i wyłącznie aqq! To jest dobry program i współpracuje w 100% z gg.W tej chwili zajmuje mi niecałe 8mb ram w pamięci

Potwierdzam, ten NowyGG jest do bani!

Miałem go godzinę.

za bardzo go prze bajerowali :confused: gdyby były te funkcje ale w normalnym oknie to było by OK.

dziadostwo miałem 5minut i wywaliłem to coś z kompa, wszystko zerżnięte z AQQ :!: :!:

Jak na DP ukazala sie wiadomosc o wydaniu “stabilnej” wersji NGG, to napisalem taki komentarz pod tekstem:

Prawda jest taka, ze NGG jest ciagle niedopracowane, ale musialo byc wypuszczone jako wersja finalna, bo tylko przez poszerzenie grona beta-testerow, bedzie mozna wylapac pozostale bledy… Takze nie narzekajcie! Premier Pawlak mowil, zeby kupowac i korzystac ze wszystkiego, co polskie!

Lepsze NGG w fazie testow, niz GG Network S.A. w upadlosci…

Ale po co bylo wypuszczać oprogramowanie z którego nikt nie będzie korzystal ? … nie lepiej bylo poczekać z releasem i dopracować go troche ?

Poprawka. Ty nie bedziesz korzystal, a milion innych bedzie…

Dla mnie też nowe gg jest delikatnie rzecz ujmując tragiczne, ceniłem gg za prostotę, funkcjonalność i za to że było małą aplikacją odpaloną gdzieś w tle, teraz zrobiło się niezły kombajn, z mało przejrzystymi skórkami, i jakimiś średnio potrzebnymi funkcjami, moje wrażenia jak najbardziej negatywne, wróciłem z powrotem do starej sprawdzonej wersji

ja się przyzwyczaiłem do nowego gg i jakoś nie chce mi się wracać do starszej