Nowe serwisy aukcyjne - hotbid.pl

Co z tego, że założył konto 2 Stycznia? Może miał taki kaprys, a to, że rozmawia o tego typu serwisach to jego sprawa. Ja mam konto tutaj od dość dawna i też rozmawiam na temat tych serwisów i uważasz, że jestem podstawiony?

Ech lubię podejrzliwość Polaków - widzę że nie można mieć własnego zdania. Założyłem bo mi sie komp sypie i tu sie udałem po pomoc - a że rozgorzała dyskusja o takich portalach to się do niej włączyłem. I wracając do tego kompa to właśnie od niego się zaczeło - nie stać mnie na nic drogiego więc w takich serwisach upatruję szansy dla siebie - ot co. A poza tym czy jak nie zgadzam się z kimś to od razu reklama? Nie lubie renault, jezdze starym vw, który dla mnie jest najlepszym samochodem świata to od razu go reklamuję? Ech troszke wolności słowa.

hehehe ja już dawno zauważyłem podobną zgryźliwość ale w komentarzach do newsów np. jest news na temat jakiegoś produktu microsoftu to pod nim od razu masa napisów: “tylko linux!!” i jak ktoś się wyłamie i napisze pochlebstwo na temat windowsa to jest od razu zbluzgany :slight_smile: to takie dosyć typowo Polskie zachowanie :slight_smile: tak więc chyba musisz się przyzwyczaić emilius :wink:

Czyli tak jak pisałem powyżej naiwność ludzka nie zna granic :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Co masz konkretnie na myśli?

jedni lubią łapać emocje skacząc na motocyklach inni lubią emocje związane z bawieniem się na takich aukcjach - co kto lubi :slight_smile:

No właśnie jakby nie patrzeć jest to pewny rodzaj adrenaliny i dlatego tego typu serwisy tak bardzo wciągają ludzi.