Nowe serwisy aukcyjne - hotbid.pl

Wydaje mi się, że zawojują, bo tak jak mówię, ktoś musi z czymś ciekawym wyskoczyć, bo tak to nie byłoby to opłacalne.

w ogóle to tych serwisów jest już chyba ze dwadzieścia tak wiec ten cały http://hotbid.pl/ będzie ładnie musiał rzucić hajsem na reklamę żeby się wybić i nie zginąć wśród tej masy innych serwisów - spoko, że ktoś otworzył dopnij.pl- może jeszcze zapnij i przypnij się otworzą :)?

W ogóle to podniecacie się tym że ktoś ładuje Was w butelkę :stuck_out_tongue:

Może zamiast rozbuchanych emocji, odrobinę zastanowienia i zdrowego rozsądku ??

http://pl.wikipedia.org/wiki/Aukcja_o_dolara

Radzę uważną lekturę i rozważenie czy skórka jest warta wyprawki :stuck_out_tongue:

Wiadomo, że zarobić ma firma, może kupujący a reszta musi stracić.

Nie musi stracić jeśli ludzie będą licytować do rozsądnych kwot - a wydaje mi sie to tylko mozliwe jeśli właśnie będzie powstawała konkurencja co umozliwi i będzie stanowiło podstawę do rozprzetrzenienia się klientów takich portali skoncetrowanych na jednym serwisie.

I dobrze - niech powstają - jeśli ma to sie przełozyć na jakość i większą liczbę wygrywających.

Zawsze jak licytujesz, a nie wygrasz to tracisz. Nikt ci nie zwraca punktów (za które trzeba płacić) w przypadku przegranej w licytacji.

No sorry, ale jak portal zarabia na tym to tracą licytujący - wszyscy oprócz wygranego (jak za dużo razy podbijał to też może stracić). Jak portal nie będzie zarabiał to szybko zwinie skrzydła.

Może źle sie wyraziłem - nie chodziło mi o to że nic nie tracisz - owszem jak zakupiłeś podbić za 10 zeta i nie wygrałeś nic to jesteś tyle do tyłu ale nie oszukujmy sie - jest to śmieszny pieniądz w stosunku do możliwej nagrody (a poza tym 10 zł lekką rączką wydaje sie dziś na pierdoły). Dlaczego więc nie próbować pomóc szczęściu i wziąć udział w jednej czy dwóch licytacjach? Tym bardziej że cały czas powstają nowe serwisy więc szansa wygranej jest coraz większa.

I właśnie dzięki takiemu myśleniu takie serwisy funkcjonują, a kasa uzyskana z licytacji niejednokrotnie co najmniej kilkakrotnie przewyższa wartość licytowanego przedmiotu.

A szansa wygrania licytacji bardzo znikoma.

Tak ale nie popadajmy w skrajność i przyznajmy że zainwestować 10 czy 20 zł to praktycznie żadne ryzyko a wizja wygranej jednak istnieje (mniej lub bardziej realnej - w zależności od ilości ludzi biorącej udział w licytacji) - czemu od razu zakładać porażkę (nawet jeśli procentowo nie wygląda to bardzo różowo)?

równie dobrze można grać w Lotto :stuck_out_tongue:

wizja wygranej jest zawsze :smiley:

Zdecydowanie ludzie będą mieli większą szansę coś wygrać coś na Hotbid niż w Lotto.

Też mi się wydaje że porównanie do lotto jest ciut na wyrost (choć domyslam się że było rzucane pół żartem pół serio) - wizja wygranej swoją drogą a szansa swoją - a ta na takich portalach jest nieporównywalnie większa.

Ludzie to zapewne boją się tego typu serwisów i dlatego tak insynuują.

Ale to nie żadna insynuacja, tylko prawda o zasadach działania tego typu serwisów.

Jaka prawda? Że ludzie się boja? Wydaje mi się że ten strach to tylko i wyłącznie wynik niedoinformowania i braku wiedzy na temat tego typu portali. Bo skoro wiesz jak działa to czego się bać? Bierzesz w tym udział albo nie - nikt nie zmusza :smiley:

Chłopie jak Ty jeszcze mało wiesz o życiu.

Ludzie wiedzą co to jest system argentyński, piramida finansowa, łańcuszek szczęścia, telezakupy i pomimo tej wiedzy łudzą się że im sie uda i nabijają kabzę cwaniaczkom. A oni czekają tylko na takich naiwniaków a interes się kręci :stuck_out_tongue:

To nie jest żaden strach tylko irracjonalizm i logiczne myślenie :stuck_out_tongue:

Ok skoro zarzucasz mi, że tak mało wiem o życiu to to samo piszesz w kierunku ludzi płacących tzw podatek od szczęścia - czyli grający w totolotka. Ale już nawet mniejsza o totka - każda gra, podchodząc do niej najbardziej racjonalnie jak sie da ma zwycięzce i przegranego - tego nie możesz podważyc. I w każdej grze potrzebne jest szczęście - więc czemu mu nie pomagać biorąc udział chociażby w takich aukcjach (nikt tu nie mówi o trwonieniu majątku, nawet próbując za symboliczne sumy)?

Zauważcie ile jest naiwnych ludzi grających ciągle w lotto bez żadnego zysku przez parę lat. I co takich ludzi można nazwać mądrymi? Jeśli ludzie mogą grać po parę lat bez zysku w lotto to i mogą spróbować swoich sił na tego typu aukcjach i pewnie częściej uda im się coś wygrać niż w to badziewne lotto.

emilius założyłeś konto na forum 2 stycznia i od tego samego dnia piszesz o tych serwisach w samych superlatywach, co to ma być reklama ?

nie oszukuj siebie i nie próbuj oszukiwać innych, większość biorących udział w tym HAZARDZIE będzie tylko tracić !