Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

Nie wiem czy była już taka propozycja ale przydałby się przycisk “Zgłoś publikację”. Coś na takiej zasadzie jak jest na forum.

Podejrzewam, że wówczas mieliby zatrzęsienie zgłoszeń, bo poziom niektórych wpisów jest żenujący.

Hej,

Chciałem zapytać, kto zajmuje się dodawaniem poszczególnych wpisów blogowych, do zagregowanej strony konkursu Intela? Moderatorzy bloga czy ktoś z Redakcji? Napisałem bloga dotyczącego testów, błyskawicznie pojawił się na stronie głównej bloga, ale w konkursie Intela nadal go nie ma, mimo że późniejsze wpisy użytkowników tam właśnie trafiły. Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam,

Z tym to chyba do Shakiego :slight_smile:

Hej,

No tak, gdyby jego adres wskazany w kontakcie na stronę Redakcji był prawidłowy… Pisałem do Cebuli, ale DjLeo też będzie odpowiednim kontraktem. :slight_smile:

Cebula - dzięki!

Pozdrawiam,

Proponuję dodać informację o ostatniej aktualizacji wpisu. Mniejwięcej coś takiego:

dldzlze.png

Na moim blogu avatar się nie wyświetla, moglibyście mnie naprawić? :slight_smile:

 

Odznaki działają?odznaki.thumb.png.348f6eb7cf967a4a108286

Działają.

Hej,

Jeśli chodzi Ci o odznakę Bloger to pamiętaj, że blog musi zostać publikowany na stronie głównej bloga. Bez tego odznaka blogera się nie pojawi. Za to pojawiła się u Ciebie nowa odznaka komentatora - 9 postów na forum, 2 komentarze na portalu, więc odznaka też jest. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Nigdy nie tworzyłem blogów, ale chcę właśnie jeden utworzyć o słuchawkach i mam problem jak tu się umieszcza fotografie. Może jakiś bardziej rozbudowany mechanizm tworzenia tych blogów, najlepiej podobny z tych do komentarzy. Albo dodać przycisk pomocy opisujący tworzenie bloga na tej witrynie. Nie wiem czy linki z obrazka mają się znajdować na zewnętrznym serwerze, czy też linkuje się je jak z dysku D://galeria/itp.img ?

1lajk

 

Jak tworzysz wpis to na górze masz galerię. Tam wybierasz grafiki do przesłania. Następnie pod znakiem zapytania masz komendy i np do obrazka kod  tag_pliku - tag pliku = nazwa pliku (możesz zmienić też w galerii) i wsio. 

 

Ten teges ile trzeba treści zmieścić słów podczas edycji bloga by na podglądzie widzieć wszystko ? Chyba przeorałem skalę i urywa się na pewnym nagłówku :slight_smile:

Dajcie możliwość wybrania jakie wpisy chce dać do konkursu blokowego. Odjął bym te wpisy o grach.

1lajk

Zgłaszałem to kiedyś w bugtracker, ale dalej bez odpowiedzi. Chociaż ma już status ukończono bodajże… :slight_smile:

1lajk

Bugtracker to martwy twór. Chyba nikt z redakcji tym już się nie interesuje.

1lajk

@Lisek się interesuje, prawda? :slight_smile: Ostatnio jesteśmy zajęci forum, blogami i aplikacją mobilną, ale drobne rzeczy które tam są zgłaszane poprawiamy. Postaramy się bardziej.

1lajk

@tomekb @Areh trochę za dużo teraz rzeczy jest teraz naraz do zrobienia tak jak pisał Tomek. Powoli kończy się ten harmider i wezmę się bugtrackera na pełen etat.

2lajki

ale jak dla mnie bugtracker ma jedne duży plus: każdy nowy pomysł czy błąd to osobne zgłoszenie, a tu na forum, wszystko w jednym wątku + jeszcze dyskusje za i przeciw = wiec tak naprawdę ciężko przejrzeć wszystkie propozycje od razu… trzeba czytać cały wątek.

Nikt nie neguje sensu istnienia bugtrackera, bardziej fakt że nikt nad nim nie panuje.

1lajk