Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

Nie tylko ty masz ten problem :wink: Zgłosiłem go na maila do Docenta i Tomickiego

Jak zrobić enter w blogu?

bo jak zrobię podgląd to zamiast, np.

 

Enter x2.

 

 

Wersja mobilna bloga ssie po całości. Nie pokazuje ilości komentarzy, nie można dostać się do najczęściej komentowanych, popularnych i najnowszych. Chyba nie po to jest wersja mobilna, żeby trzeba było korzystać z wersji dla komputerów na urządzeniach mobilnych… :frowning:

Enter x2 to w efekcie nowy akapit, a nie enter w znaczeniu “nowa linia”.

Nie uruchomiliśmy jej oficjalnie, na razie uruchomiliśmy to tak, aby było można w prosty sposób przeglądać bloga. Poszczególne komponenty muszą zostać przepisane tak, aby działały one lepiej. Także to nie jest ostatnie słowo w sprawie mobilności, spokojnie :slight_smile:

 

Dzięki za info i czekam na wersję finalną (choć wiem że mogę się nie doczekać). Póki co zostaję na przeglądaniu dla komputerów, żeby mnie szlag nie trafiał :stuck_out_tongue:

 

Dla jasności sytuacji, pojedynczy enter już działa i robi właśnie za “pojedynczy enter” :slight_smile:

Natomiast dwa entery robią za akapit.

 

Lepiej późno niż wcale :stuck_out_tongue:

Od wczoraj (u mnie), nie mogę korzystać z podpowiedzi nicków.

Nie wiem, czy dobrze to napisałem.

Chciałbym odpisać danemu Użytkownikowi, zaczynam więc pisać np. @Monczkin, pojawia się podpowiedź, po kliknięciu nic się nie dzieje.

W newsach na portalu wszystko gra, chodzi o komentarze w blogach.

Ma ktoś jeszcze taki problem? 

Pozdrawiam.

trzeba kliknąć enter, a nie na nazwę

Hmm… Wcześniej działała ta opcja wyklikiwania sobie nicków. Może coś się zmieniło. Dzięki za pomoc.

  1. Brakuje Bolda.

@Lukieroos

 

Po pierwsze słownik, takie odzywki to w piaskownicy przed domem.

Po drugie, jesteś Userem ze stażem tygodniowym a zachowujesz się, jakbyś wygrał już 10 konkursów na najlepszy blog, był weteranem forum i portalu.

Wszystko ma swojej priorytety, za tydzień jest Zlot i większość Adminów jest zajęta jego przygotowaniem.

A to nie jest tak, że na Bolda trzeba mieć odznakę?

Bold na blogu pojawi się automatycznie, gdy użytkownik wcześniej zdobędzie 20 innych odznak. Zadanie trudne, ale do wykonania :slight_smile:

Z innej beczki: może warto by pomyśleć o nowym module w bocznym panelu - “Popularni/poczytni blogerzy”, pod lub nad modułem “Nowi blogerzy”. Z góry byłoby wiadomo, czyje wpisy warto czytać.

 

Myślę, że trochę zdubluje to tabelkę “Nagrodzeni blogerzy” http://www.dobreprogramy.pl/NagradzamyBlogerow

Tylko czemu akurat tylko w tej zalinkowanej podstronie http://www.dobreprogramy.pl/NagradzamyBlogerow - brak jest dolnego paska przesuwania? Pomniejszam, żeby mi nie okroiło tekstu po prawej.

A może to tylko u mnie?

W wersji mobilnej coś tam faktycznie na siebie najeżdża, ale patrzę właśnie na tę stronę na laptopie i najnowszy Chrome wszystko wyświetla idealnie

W wersji na PC Firefox. Tylko przyciśnięcie scrollem i ruch w prawo, albo zmniejszanie, ale ja nie chcę zmniejszać, bo wtedy muszę zmyślać to, czego nie doczytam…

Może wrzuć tu screena, żeby Redakcja wiedziała o co chodzi. Niedawno przeglądałem stronę “Nagradzamy Blogerów” pod Firefoksem (Windows XP) i nic takiego nie zauważyłem. IE 9 pod Vistą też wyświetla wszystko prawidłowo.