Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

dla mnie ten post wyglądał zwyczajnie, zadałeś pytanie. po czym dopisałeś swoją opinię, gdzie tam oburzenie? gdzie jakieś emocje, nie mówiąc o oznaczeniu pytania retorycznego. Tak, jak będziesz pisał coś do mnie, oznaczaj tak abym mógł zrozumieć czy jesteś oburzony, zadowolony czy cokolwiek. Inaczej może dojść do nieporozumień, jak teraz :slight_smile:

Czyli już wszystko zrozumiałeś, czy potrzebujesz abym ci jeszcze coś doprecyzował?

tak jeszcze dodam, jaki to ma związek z tematem pod którym piszesz? wtrąciłeś się do tematu, żadnego związku z tym nie widzę, tylko TWOJE PYTANIE RETORYCZNE, plus tłumaczenie pierwszego posta. Nie zaśmiecaj tematu :slight_smile:

Nie widziałem innej możliwości zwrócenia uwagi na problem, który zamiatacie pod dywan, bo dedykowane tematy omijacie szerokim łukiem.

Może to też ci wytłumaczę, bo widzę, że Krogulca również nie rozumiesz.

to pokaż mi, gdzie w twoim pierwszym poście jest " zgłaszanie wszelkich sugestii, uwag i ewentualnych błędów na nowym blogu czytelników dobrychprogramów." gdzie???

jaki problem zamiatamy pod dywan?? masz mnóstwo kanałów komunikacji z nami i wybierasz pierwszy lepszy post gdzie pojawił się ktoś z redakcji?

Forma zwrócenia uwagi może nie była najtrafniejsza, ale ważne, że skuteczna.
Pierwszy z brzegu temat, bo nie chce mi się szukać teraz dalej


Nawet moderatorzy odwoływali się do grupy @redakcja i jakoś echo.

@Kristov_pl - @anon741072 uważa, że redakcja nie moderuje komentarzy na portalu, także pod wpisami blogowymi. Nie wiem jak doszedł do tej tezy :slight_smile: Tłumaczę tylko co napisał :stuck_out_tongue_winking_eye:

No przecież komentarze na portalu, a blogu to nie są jakieś osobne byty. Jak nie ma moderacji, to nie ma wcale. Plus taki, że na blogach jeszcze autorzy może coś od siebie czasem pomoderują.

Oczywiście, że są :slight_smile:
na forum mamy odrębnych moderatorów
na DP moderacją zajmuje się Dżesika i redakcja
na blogach z założenia moderują autorzy blogów. Redakcja interweniuje tylko w szczególnych przypadkach.

Czyli Dżesika nie moderuje komentarzy blogowych?

Dobrze wiedzieć.
PS: Kto wrzucił, z ciekawości ?

ktoś kto nie powinien chyba tego robić :slight_smile:

Sorki źle napisałem. Gdzie toto było?

To może teraz @lordjahu przestaniesz jechać po Dp/WP - zwiększają twój zasięg :rofl:

Ale ja nie jadę drogi Wojtku, po prostu jestem ciekawy gdzie takowe rzeczy się pojawiły :slight_smile:
W ogóle zauważyłem że cokolwiek bym nie napisał neutralnego o DP, to jestem posądzany o najgorsze. Zaraz zaczną pisać że się wypiąłem na DP bo nie jadę na zlot …

Wygląda na to, że tutaj: https://www.wp.pl/webpush/

@Kristov_pl - Czekaj, czekaj… Jesteś pewien z tymi blogami? Bo przecież chyba nie wszyscy blogerzy mają możliwość usuwania komentarzy na swoim poletku. Trzeba chyba należeć do tych ze sporą ilością komentarzy. No na przykład ja nie mam możliwości moderowania komentarzy pod moimi wpisami.

Tak, jakiś czas temu nawet powiadomienie o swoim wpisie blogowym o smatrwatch-u dostałem, że na głównej wp wisi…

1 polubienie

Usuwanie to jedno, a masz możliwość akceptowania anonimowych komentarzy? Przecież ktoś to musi zatwierdzać przed publikacją.

Regulamin korzystania ze strony:

  1. Komentarze pozostałych Użytkowników Zarejestrowanych oraz Użytkowników Niezarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem, ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
  2. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź w części, jeśli zawiera:
    a. wulgaryzmy,
    b. treści mogące obrażać inne osoby,
    c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
    d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
    e. informacje na temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń,
    f. inne treści bezprawne w tym naruszające prawa osób trzecich.
  3. Komentarz nie zostanie również opublikowany, jeśli:
    a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści,
    b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z Serwisu,
    c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia innym użytkownikom dyskusje związaną z publikacją,
    d. zawiera elementy kodu HTML lub JavaScript (np. znaki “<” “>”),
    e. ma charakter reklamowy - promuje firmę bądź serwis internetowy.

jak masz powiadomienia w przeglądarce włączone dla dobrychprogramów to powinieneś widzieć pushe od nas

Z tego co pamiętam, kiedyś ktoś z redakcji udzielił mi odpowiedzi, że aby moderowac sobie komentarze na blogu trzeba mieć: odznakę za 500kom pod wpisami. I jak nic nie zmienili od tego czasu, to takie są wymogi…