Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

Widać brak dolnego paska przesuwania, a po prawej ucięty brzeg tekstu http://prntscr.com/80bc1i

Zdaje się, że powiększenie strony masz ustawione na 133%…

To dopasowanie wielkości czcionek w Firefoxie, maksymalnego zooma tekstu i zooma strony. Na DP to konieczne, gdyż zoom w innych proporcjach powodował znikanie przyciski menu. Znikał przycisk Forum, bo napis biały, przycisk lokował się pod paskiem menu i stawał niewidoczny. Dobreprogramy to nie jedyna strona tak skalowana, że różne powiększenia powodowały nakładanie tekstu, czy przestawianie przycisków menu. Dopracowałem powiększenia do wszystkich stron i wszędzie wyświetla się prawidłowo. Minimalny rozmiar czcionek 133 sprawia, że mam wyraźne czcionki w polach tekstowych, nie mam maczku itp. Zoom stron, jak i zoom tekstu, to ma znaczenie.

 

W żadnym przypadku powiększenie strony 133, ani rozmiary czcionek, nie wpływają na brak paska przewijania na konkretnej podstronie. Nawet dziwne, że na DP na wielu podstronach jest dolny pasek przewijania i powiększenie nie ma nic do rzeczy.

 

To, że komuś się zdaje, że w opisanym błędzie, to jest powiększenie 133, to ma się nijak, do jakiegokolwiek wniosku. Dziwne zauważanie faktu, że ktoś ma powiększenie. Offtop jak byk, bo nie sugestia.

W sumie, to radzę sobie, gdy spotykam jakieś bugi.

Jak usunąć coś z kosza?

Przydałoby się, gdyby ta belka będąca na górze strony z trzema linkami była “przytwierdzona” do okna przeglądania i “jeźdźiła” z użytkownikiem. Denerwuje mnie ciągłe przejeżdżanie do góry, żeby wrócić np. na stronę główną. :frowning:

Nie wiem czy była już taka propozycja ale przydałby się przycisk “Zgłoś publikację”. Coś na takiej zasadzie jak jest na forum.

Podejrzewam, że wówczas mieliby zatrzęsienie zgłoszeń, bo poziom niektórych wpisów jest żenujący.

Hej,

Chciałem zapytać, kto zajmuje się dodawaniem poszczególnych wpisów blogowych, do zagregowanej strony konkursu Intela? Moderatorzy bloga czy ktoś z Redakcji? Napisałem bloga dotyczącego testów, błyskawicznie pojawił się na stronie głównej bloga, ale w konkursie Intela nadal go nie ma, mimo że późniejsze wpisy użytkowników tam właśnie trafiły. Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam,

Z tym to chyba do Shakiego :slight_smile:

Hej,

No tak, gdyby jego adres wskazany w kontakcie na stronę Redakcji był prawidłowy… Pisałem do Cebuli, ale DjLeo też będzie odpowiednim kontraktem. :slight_smile:

Cebula - dzięki!

Pozdrawiam,

Proponuję dodać informację o ostatniej aktualizacji wpisu. Mniejwięcej coś takiego:

dldzlze.png

Na moim blogu avatar się nie wyświetla, moglibyście mnie naprawić? :slight_smile:

 

Odznaki działają?odznaki.thumb.png.348f6eb7cf967a4a108286

Działają.

Hej,

Jeśli chodzi Ci o odznakę Bloger to pamiętaj, że blog musi zostać publikowany na stronie głównej bloga. Bez tego odznaka blogera się nie pojawi. Za to pojawiła się u Ciebie nowa odznaka komentatora - 9 postów na forum, 2 komentarze na portalu, więc odznaka też jest. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Nigdy nie tworzyłem blogów, ale chcę właśnie jeden utworzyć o słuchawkach i mam problem jak tu się umieszcza fotografie. Może jakiś bardziej rozbudowany mechanizm tworzenia tych blogów, najlepiej podobny z tych do komentarzy. Albo dodać przycisk pomocy opisujący tworzenie bloga na tej witrynie. Nie wiem czy linki z obrazka mają się znajdować na zewnętrznym serwerze, czy też linkuje się je jak z dysku D://galeria/itp.img ?

1 polubienie

 

Jak tworzysz wpis to na górze masz galerię. Tam wybierasz grafiki do przesłania. Następnie pod znakiem zapytania masz komendy i np do obrazka kod  tag_pliku - tag pliku = nazwa pliku (możesz zmienić też w galerii) i wsio. 

 

Ten teges ile trzeba treści zmieścić słów podczas edycji bloga by na podglądzie widzieć wszystko ? Chyba przeorałem skalę i urywa się na pewnym nagłówku :slight_smile:

Dajcie możliwość wybrania jakie wpisy chce dać do konkursu blokowego. Odjął bym te wpisy o grach.

1 polubienie

Zgłaszałem to kiedyś w bugtracker, ale dalej bez odpowiedzi. Chociaż ma już status ukończono bodajże… :slight_smile:

1 polubienie