Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

(Bogdan_G) #241

Widać brak dolnego paska przesuwania, a po prawej ucięty brzeg tekstu http://prntscr.com/80bc1i

(Ostatni Mohikanin) #242

Zdaje się, że powiększenie strony masz ustawione na 133%…

(Bogdan_G) #243

To dopasowanie wielkości czcionek w Firefoxie, maksymalnego zooma tekstu i zooma strony. Na DP to konieczne, gdyż zoom w innych proporcjach powodował znikanie przyciski menu. Znikał przycisk Forum, bo napis biały, przycisk lokował się pod paskiem menu i stawał niewidoczny. Dobreprogramy to nie jedyna strona tak skalowana, że różne powiększenia powodowały nakładanie tekstu, czy przestawianie przycisków menu. Dopracowałem powiększenia do wszystkich stron i wszędzie wyświetla się prawidłowo. Minimalny rozmiar czcionek 133 sprawia, że mam wyraźne czcionki w polach tekstowych, nie mam maczku itp. Zoom stron, jak i zoom tekstu, to ma znaczenie.

W żadnym przypadku powiększenie strony 133, ani rozmiary czcionek, nie wpływają na brak paska przewijania na konkretnej podstronie. Nawet dziwne, że na DP na wielu podstronach jest dolny pasek przewijania i powiększenie nie ma nic do rzeczy.

To, że komuś się zdaje, że w opisanym błędzie, to jest powiększenie 133, to ma się nijak, do jakiegokolwiek wniosku. Dziwne zauważanie faktu, że ktoś ma powiększenie. Offtop jak byk, bo nie sugestia.

W sumie, to radzę sobie, gdy spotykam jakieś bugi.

(Marex8) #244

Jak usunąć coś z kosza?

(takiktoś) #245

Przydałoby się, gdyby ta belka będąca na górze strony z trzema linkami była “przytwierdzona” do okna przeglądania i “jeźdźiła” z użytkownikiem. Denerwuje mnie ciągłe przejeżdżanie do góry, żeby wrócić np. na stronę główną. :frowning:

(Samurai) #246

Nie wiem czy była już taka propozycja ale przydałby się przycisk “Zgłoś publikację”. Coś na takiej zasadzie jak jest na forum.

(Odyniec_Stary) #247

Podejrzewam, że wówczas mieliby zatrzęsienie zgłoszeń, bo poziom niektórych wpisów jest żenujący.

(Dimatheus) #248

Hej,

Chciałem zapytać, kto zajmuje się dodawaniem poszczególnych wpisów blogowych, do zagregowanej strony konkursu Intela? Moderatorzy bloga czy ktoś z Redakcji? Napisałem bloga dotyczącego testów, błyskawicznie pojawił się na stronie głównej bloga, ale w konkursie Intela nadal go nie ma, mimo że późniejsze wpisy użytkowników tam właśnie trafiły. Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam,

(Drobok) #249

Z tym to chyba do Shakiego :slight_smile:

(Dimatheus) #250

Hej,

No tak, gdyby jego adres wskazany w kontakcie na stronę Redakcji był prawidłowy… Pisałem do Cebuli, ale DjLeo też będzie odpowiednim kontraktem. :slight_smile:

Cebula - dzięki!

Pozdrawiam,

(Jaro070) #251

Proponuję dodać informację o ostatniej aktualizacji wpisu. Mniejwięcej coś takiego:

dldzlze.png

(M Rce) #252

Na moim blogu avatar się nie wyświetla, moglibyście mnie naprawić? :slight_smile:

Odznaki działają?odznaki.thumb.png.348f6eb7cf967a4a108286

(rgabrysiak) #253

Działają.

(Dimatheus) #254

Hej,

Jeśli chodzi Ci o odznakę Bloger to pamiętaj, że blog musi zostać publikowany na stronie głównej bloga. Bez tego odznaka blogera się nie pojawi. Za to pojawiła się u Ciebie nowa odznaka komentatora - 9 postów na forum, 2 komentarze na portalu, więc odznaka też jest. :slight_smile:

Pozdrawiam,

(PitBoss) #255

Nigdy nie tworzyłem blogów, ale chcę właśnie jeden utworzyć o słuchawkach i mam problem jak tu się umieszcza fotografie. Może jakiś bardziej rozbudowany mechanizm tworzenia tych blogów, najlepiej podobny z tych do komentarzy. Albo dodać przycisk pomocy opisujący tworzenie bloga na tej witrynie. Nie wiem czy linki z obrazka mają się znajdować na zewnętrznym serwerze, czy też linkuje się je jak z dysku D://galeria/itp.img ?

(lordjahu) #256

Jak tworzysz wpis to na górze masz galerię. Tam wybierasz grafiki do przesłania. Następnie pod znakiem zapytania masz komendy i np do obrazka kod  tag_pliku - tag pliku = nazwa pliku (możesz zmienić też w galerii) i wsio. 

(Semtex) #257

(lordjahu) #258

Ten teges ile trzeba treści zmieścić słów podczas edycji bloga by na podglądzie widzieć wszystko ? Chyba przeorałem skalę i urywa się na pewnym nagłówku :slight_smile:

(lordjahu) #259

Dajcie możliwość wybrania jakie wpisy chce dać do konkursu blokowego. Odjął bym te wpisy o grach.

(darek719) #260

Zgłaszałem to kiedyś w bugtracker, ale dalej bez odpowiedzi. Chociaż ma już status ukończono bodajże… :slight_smile: