Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

A ja mam inne skojarzenie … Gamikaze

A warto na ten Blog zaglądać by naprzykład zobaczyć cos co sie już dawno widziało?
Spójrz.

A potem tu. Rok wcześniej.

Tester testerowi nierówny.

Lord ma na imię Janusz a nie jak pan na „coś później”: Mateo.

Być może się nie znają i stopień pokrewieństwa wynosi około kuzna 96 stopnia (niby krewny w okolicach 4 wieku naszej ery).

Nie zawsze na testy otrzymuje się sprzęt premierowy. Czasami opisuję sprzęty kilkuletnie. Poza tym równie dobrze mogę Ci podlinkować jakiś mój premierowy materiał i „wpis po czasie” na WhatNext, ale chyba nie takie jest założenie :slight_smile:

Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi.
„Ale to już było…”.
Po co powtarzać.

Wyobraż sobie „fachowcu” że Mouse Acceleration nie ma nic wspólnego z przyśpieszeniem ziemskim i jego jednostką jest „g”. Od 1 wzwyż. Np. 50 g.

W systemie Windows to sie nazywa Pointer Precision.

A tak łopatologicznie to maksymalną szybkość, z jaką możesz zwiększyć prędkość myszy, zachowując przy tym doskonałe śledzenie.

to kto moderuje teraz?

Tymczasowo ja, docelowo zostanie do tego wyznaczona inna osoba, jesteśmy w trakcie wprowadzania zmian w tym zakresie.

Update: informacja o liczbie komentarzy przy wpisach na liście zostanie wkrótce przywrócona w nieklikalnej formie.

O nie… Już sie boję :wink:

Według mnie dla blogera jest dużo bardziej przydatna wiedza o liczbie wyświetleń danego wpisu.

3 polubienia

Być może siła poszła w promowanie bloga w wiadomościach Google:

Opcjonalnie to tylko czkawka po wyróżnieniu na głównej i blogi tam nie będą regularnie wskakiwać dla konkurencji.

@AnTar Będzie możliwość edytowania swojego komentarza ? Czy będzie jakieś powiadomienie o tym, że ktoś skomentował mój komentarz ? Bo tak to straszna lipa jest z tymi komentarzami.

Cytując klasyka - kieruj to pytanie do moderacji WP, gdyż to ona się zajmuje komentarzami na DP :smiley:

Są na to iluzoryczne szanse. No chyba, żeby wrócono do tego, co było przed „lepszą zmianą” :wink:

Nie ma takiego mechanizmu, jak promowanie tekstów w Discoverze Google’a (pomijając Showcase’a, z którego nie korzystamy). Blogi z DP wpadały w Discovera „od zawsze”, to nie jest pierwszy i z pewnością nie ostatni przypadek. Jeśli coś się dobrze klika, to Google to zauważa i promuje. Redakcja nie jest w stanie w to żaden sposób ingerować :slight_smile:

Swoją drogą, @AnTar bardzo fajny tekst, na temat który też chciałem poruszyć :slight_smile:

@o.zio to już tak zawsze będzie na blogu, czy znowu jakieś roboty na drodze?

Wrzucenie obrazka poniżej 5 MB, różne rozszerzenia od jpg po png, 1 MB, 2 MB, 3 MB, nie ma znaczenia.

1 polubienie

Od sześciu dni jest profesjonalny test Edge 30 Neo na purepc. Warto się z nim zapoznać.

Nie znalazłem tam twojego komentarza, więc po co mi to podsyłasz?