Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

Potwierdzam, wpis wrzucony wczoraj wieczorem cały czas ma zero wyświetleń i 9 komentarzy =P

U mnie licznik działa.

Znalazłem za to problem w galerii obrazków - próba usunięcia jakiegoś obrazka = załadowanie formularza do dodawania, sam obrazek natomiast nie jest kasowany.

Poznikały grafiki w starszych wpisach

http://www.dobreprogramy.pl/Pangrys/Lin … 24728.html

[img-1] ?

Chyba [image=1] pewnie się zmieniło od tamtego czasu :stuck_out_tongue:

jak Wam poznikały grafiki trzeba edytować wpisy i poprawić bo straciło się image=/img= z []

Coś się dzieje z grafikami:

http://www.dobreprogramy.pl/djfoxer/iOS … 41860.html

Obrazki łączone w pionie przy pomocy [join] rozjeżdżają się.

Wcześniej grafika wyglądała ok, było 12 obrazków w 6 rzedach, a tera coś się rozjechało. Kod bbcode:

[image=xa][join][image=xb]

[image=1a][join][image=1b]

[image=2a][join][image=2b]

[image=3a][join][image=3b]

[image=4a][join][image=4b]

[image=5a][join][image=5b]

Dodane 06.08.2013 (Wt) 15:01

Komentarze, które były ok, teraz są rozjechane (link do YT i aktywny jako link cały komentarz tekstowy)

http://www.dobreprogramy.pl/djfoxer/iOS … rz_1175317

Pomoc na blogu nie działa

Po kliknięciu na link dostajemy w chmurce błąd 404 (http://static.dpcdn.pl/bbcodeHelp.html)

JUŻ POPRAWIONE

KTOŚ TO Z ADMINISTRACJI CZYTA ?

Prosiłbym odnieś się do propozycji tutaj zawartych.

@Daawid: Moim zdaniem na pewno czytają. I na pewno nie będą bawić się w flejmowanie… :wink:

Dzisiaj zwróciłem uwagę na dwie rzeczy:

– jak się chce pobrać Audacity, to na dole jest wskazówka jak znaleźć na stronie kodek LAME żeby dało się zgrywać muzykę do MP3. Czemu zamiast tego nie dać po prostu odnośnika? (inna sprawa, że wskazana tam wersja kodeka nie działa z Audacity i trzeba wejść na stronę skazaną na Wiki Audacity żeby zgarnąć poprawną paczkę (nie archiwum, a .exe, które się ładnie instaluje).

– przy ściąganiu programu z FF jest pokazane okienko FF z menadżerem pobierania, ale w starej wersji, a spokojnie można by dać tam zrzut ekranu z nowym menadżerem w chmurce przy przycisku ze strzałką.

Potwierdzam to o czym pisali @Pangrys i @zomo_prl. Zniknęły mi wszystkie obrazki z wpisów do grudnia 2011 roku. Mam nadzieję, że ktoś to poprawi bo nie uśmiecha mi się edytować blisko 50 wpisów, które napisałem od kwietnia 2011 do grudnia 2011.

Zróbcie coś z kolorem komentarzy, dajcie białe tło albo wybór kolorów bo nie da się na to patrzeć… Poza tym proszę o przywrócenie opcji edycji, piszę zwykle długie komentarze a potem często się okazuje iż mam jakieś literówki albo o czymś zapomniałam dodać.

Szkoda, ze nikt tutaj nie odpisze bo nie wiadomo na co można liczyć a na co nie.

Ponad to jeśli ktoś zamierza mieć na swoim blogu info, poradniki, opinie i inne to przydatną opcją była by możliwość tworzenia kategorii na swoim blogu.

Nie wiem czy tylko u mnie, ale nie działają pojedyncze akapity.

Np. tekst w takiej formie:

Test1

Test2

Test3

Wyświetli tak:

Test1 Test2 Test3

Poprawnie działa dopiero osobny akapit, no ale wtedy mamy duże odstępy.

Błąd opisany prze lucasamd jest dość irytujący. Podczas ostatniego tworzenia wpisu myślałem, że z przeglądarką jest coś nie tak, ale niestety coś się pokaszaniło na blogach DP.

Fajna była by jeszcze możliwość pisania tekstu po prawej/lewej stronie zamieszczonego obrazka.

Tyle brakuje tutaj, że moje plany na porządne testy programów i ich opisanie bez tych opcji co teraz napisałem i wyżej będą fatalnie wyglądać :confused:

Dzisiaj nie mogę wejść, na żaden wpis z bloga. wszędzie mi wyskakuje błąd serwera 500 .

Wygląda na to, że już gra.

Na stronie głównej blogów prawie wszystko jest pisane kursywą

Proponuje dodać trzy opcje do każdego wpisu na blogu.

  1. Poleć na główną - jeżeli np 100 zalogowanych userów kliknie w te opcje wpis leci na główną.

  2. Usuń z głównej - moderatorzy bloga mają swój gust który rzecz jasna nie idzie w parze z gustem większość userów - bardzo często i gęsto zdarza się że o wiele ciekawsze wpisy są w “pozostałych” , jeżeli np 100 zalogowanych userów wybierze tę opcje - wpis leci z głównej do innej kategorii zależnej od popularność.

  3. Info o tym kto polecił wpis - konkretny nick moda/wybór userow.

Umieszczony (czy to przez moda czy przez userów) wpis na głównej musi być tam obecny minimum 6h - a nie do osiągnięcia granicy 100 głosów, wpis raz obecny nie może trafić na główną ponownie. Każdy wpis kiedykolwiek napisany może zostać umieszczony na głównej przez userów. Który wpis pierwszy uzyskał 100 głosów - ten ma priorytet w obydwóch sytuacjach(na główną/wylot). Wpis wybrany przez userow trafia na 1 miejsce na głównej(wyeliminowany przez userow rzecz jasna z niej wypada). Jeżeli jakiś wpis wyleciał a żaden inny nie ma 100 głosów na główną - na główną trafia wpis z największą liczbą głosów. Takie rozwiązanie pozwoli userom na decydowanie co/gdzie/i jak, oraz zdecydowanie powinna poprawić się rotacja treści - jak to często bywa niektóre wpisy na głównej wiszą i wiszą…po parę dni, a nie raz są i dłuższe okresy suszy i zastoju . Wyeliminuję to też w pewnym stopniu “klepanie się po plecach” i promocję słusznych i “sprawdzonych” blogerów.

Liczby podane są jako przykładowe.

:smiley: