Nowy dział - Proponowane zestawy komputerowe

To na pewno nie zaspokoiłoby całego zapotrzebowania na zestawy, ale gdyby możliwość pisania w takim temacie ograniczyć tylko do kilku osób i ewentualnie wykluczyć dyskusje, a zostawiać tylko zestawy, to wiele osób, które kupują gotowe paczki mogłoby przynajmniej je porównać, lub na ich podstawie dopasować coś dla siebie.
Nie wiem jak to jest zorganizowane na purepc i czy w ogóle u nas znalazłby się ktoś chętny do pisania takich zestawów, czy moderowania.
Może udałoby się nawet dogadać z x-kom skoro już i tak DP z nimi współpracuje, albo morele na kody promocyjne darmowego montażu podzespołów w sklepie.

edit.
Dasz radę wydzielić to do odpowiedniejszego działu, żeby o tym pogadać w szerszym gronie? Bo nie ma co tutaj offtopu robić.
Mogłem to od razu zacząć pisać w odpowiednim miejscu, ale nie pomyślałem :wink:

Przeniesione, odpowiednie posty zacytowane.

Na PurePC działa to na zasadzie przygotowywania zestawów przez któregoś redaktora - co w sumie tematu nie wyczerpuje, ale jest pomocne.

Myślałem by zrobić nawet dwa tematy - jeden, zablokowany dla samych propozycji, drugi dla dyskusji odnośnie zestawów - propozycje zmian, kolejnych zestawów, sugestii, pytań etc. Co do współpracy z @x-kom.pl to o coś takiego trzeba pytać @tomekb czy @Docent.

1 polubienie