Nowy komputer

Dzieki temu ze najprawdopodobniej wczesniej bede mial pieniążki chciałbym kupić nowy komputerek pod am2 wszystkie części maja byc z komputronik.pl gdyz bede miał tam 10% zniżke (i prosze nie mowić że tam za droga czy coś) ,oprocz zasilacza bo chyba kupie delte 400 W z allegro, chyba że znajdziecie cos z komputronika. Wszystkie częsci po rabacie maja kosztowac 1000zł. z góry dziękuje :smiley:

sam byś coś złożył a potem dał do oceny tu nie serwis komputerów nie składamy :hahaha:

Ten zestaw ma mieć dysk twardy i nagrywarkę ??

Jak tak masz pomagać to nie pisz lepiej :x

no maksymalnie z 1120 zł za wszystko czyli płytka, procek,obudowa,zasilacz,karta,ram,nagrywarka DVD oprocz dysku bo mam ale na ata/133 czy będę musiał dokupować przejsciówkę?

no właśnie i myślisz ze jestes fajny :hahaha:

nie

to czekam na propozycje :oops:

Tu masz propozycje nie jest to cud ale za 1000 zł za dużo sie nie zrobi. Składany na stronie komputronika:

Procesor AMD Athlon 64 X2 4200+ OEM (Socket AM2) tylko w zestawie

zawiera: wentylator procesora

Płyta główna ECS RS485M-M (ATI RS485)

zawiera: karta graficzna, karta muzyczna, karta sieciowa

Pamięć RAM GoodRam DDR2 2 x 1GB 667MHz

Obudowa Tracer TRO-868 GRANDEE GAMMING 400W BLACK

Napędy optyczne LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-H42L LightScribe bulk black

Ten zestaw wyszło że kosztuje Razem brutto: 969.00

Jesli zamienimy zintegrowana grafe i dodamy np te

Karta graficzna GeForce 8500 GT Galaxy 256MB HDTV & DVI (PCI-E) (500/800)

element tego typu zawarto także w komponencie: Płyta główna

To wychodzi Razem brutto: 1258.00

Powiedz do czego ma byc ten komputer i co bys chcial zmienic to sprobuje sie udoskonalic

Płyty ECS to słabe produkcje, niektóre sztuki są nawet niestabilne…

Obudowa z zasilaczem od Tracer’a… :x

do wszystkiego ma byc komp i chyba nie zobaczyłeś że mam zniżke

a co graffix powiedziałbys na to :

1.Procesor:AMDAthlon 64 X2 4000+ BOX (Socket AM2, 65W)264.00

2.Karta graficzna:GeForce 7300GT Palit 256MB TV & DVI (PCI-E) DDR3 (500/1000) 209.00

3.Obudowa:Tracer TRO-765 Mars 74.00

4.Płyta główna:Abit AN52 zawiera: karta muzyczna, karta sieciowa 273.00

5.Napędy optyczne:LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-H44N bulk black 110.00

6.Zasilacz:Zasilacz Modecom MC-350ATX 2.0 PFC 129.00

7.Myszy A4-TECH Navigator Opto 013 PS/2 (SWOP-3) czarna 2 x CLICK 18.00

8.Pamięć RAM GoodRam DDR2 1GB 800MHz PRO 175.00 Czy może 900 mhz za 178zł??

Razem brutto: 1252.00 Po rabacie 1127zł

WIem iż płyta nie jest najlepsza, sproboje poszukac innej chyba że ktoś ma jakiś pomysł.

Dla mnie obudowa jak obudowa a ta ma chociaż zasilacz i opcje montowania napędów bez śrubokręta

Złączono Posta : 20.09.2007 (Czw) 18:24

klemensior15 według mnie twoja konfiguracja jest dobra, tylko wziął bym 2 gb ramu na twoim miejscu żeby komp lepiej działał i może troszkę lepszą karte graficzną jak chcesz aby komp starczył na dłużej bez wymiany podzespołów

zasilacz jest b. istotną częścią komputera, zamontowanie marnej jakości zasilacza często kończy się tym co przedstawia twój awatar.

to prawda co mówisz ale czy opłaca sie kupowac dobry zasilacz za 300-400zł do kompa za 1000zł?

ale ja wolałbym jednak 1 gb ale porządne i szybkie a nie jakies po taniosci ale marnej jakości. a może macie jakies lepsze propozycje?

Złączono Posta : 20.09.2007 (Czw) 18:29

ale ta zasilka kosztuje 125 zł :stuck_out_tongue:

Wziąłeś pamięc tej samej firmy co ja tyle ze troszkę szybsze, ale pamietaj ze nie tylko szybkośc jest ważna przy doborze pamieci

Ten zasilacz nie kosztuje 300-400zł tylko 129zł i nie wymyślaj bo podałeś taki zestaw że nawet go wrogowi bym nie polecił i do tego jeszcze się wymądrzasz

Co do pamięci to brałbym te klik

goodramy pro mają zaniżoną wydajność patrz na test purepc

tylko zalezy jakie masz te goodramy? a te w wersji pro maja bardzo dobre recenzje

do takiego kompa wystarczy Delta 340W, Fortron 350W są po 50-60zł.

A co jest niby takiego złego w mojej konfiguracji oprócz płyty głownej i obduowy??

A co do wypowiedzi o zasilaczu to chodziło mi o to iż zasilacz jest ważna rzeczą komputera tak ja napisał technik_elektro ale nie należy kupowa zasilacza za 300 zł do kompa za ponad 1000 zł, do tego wystarczy tani zasilacz i nie widze problemu aby nie mógł byc zasilacz który jest dołączony do obudowy

Zasilacz jest dobry, robiony jest przez Fortrona a ta firma kiepskich zasilaczy nie robi, ten zasilacz jest sprzedawany też jako Amacrox Warrior AX400-PNF

Ja bym brał GoodRam Pro DDR2 1 GB 900 MHz na lepszych kościach jest lub A-Data EE 800+.

tak ale amacroxa nie ma na komputroniku ;/

Ja bym brał GoodRam Pro DDR2 1 GB 900 MHz na lepszych kościach jest lub A-Data EE 800+.