Nowy komputer

Akurat zasilacz Tracer to spalacz kompów.

Aha nie miałem obudowy tracera wiec nie wiem jak jest z zasilaczami w tych obduwoach.

Ale ogólnie da się pociągnąc na zasilaczach dołanczanych do obduowy. Mój znajomy wziął obudowe z zasilaczem i komputer bardzo dobrze pracuje od ok 2 lat

Bez problemu obsłuży

Do czasu do czasu aż się nie sfajczy wtedy będzie mógł się pożegnać z podzespołami w kompie, to jest bomba zegarowa nie wiadomo kiedy się spali.

Mi codegen dołączony do obudowy spalił się po 2 latach zabrał za sobą ram i grafe.

czyli co ostatecznie mi polecacie?

Z wypowiedzi wynika że powinieneś wziąśc swoją konfiguracje komputera, jedynie radzą aby wymieni ramy albo żebyś wziął te 900

Bierz ten zestaw co podałeś tylko ramy zmień na Patrioty te co podał rafał.

Zasilacz nie musi być ten Modecom, możesz brać Delte lub Fortrona i dołożyć do lepszej grafy.

jeszcze poczekam na propozycje i opinie innych ale wydaje mi sie ze wezme to co mysle tylko zamienie te pamieci

Tak, ale lepiej byłoby, gdyby ramy wziął w jednej kości, potem będzie mu łatwiej rozbudować. No, ale nie ma tych Patriotów w komputroniku 1x1GB…

czyli te patrioty bylyby lepsze a jak w overclokingu?

czyli proponowalibyscie to :

1.Procesor:AMDAthlon 64 X2 4000+ BOX (Socket AM2, 65W)264.00

2.Karta graficzna:GeForce 7300GT Palit 256MB TV & DVI (PCI-E) DDR3 (500/1000) 209.00

3.Obudowa:Tracer TRO-765 Mars 74.00

4.Płyta główna:Abit AN52 zawiera: karta muzyczna, karta sieciowa 273.00

5.Napędy optyczne:LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-H44N bulk black 110.00

6.Zasilacz:Zasilacz Modecom MC-350ATX 2.0 PFC 129.00

7.Myszy A4-TECH Navigator Opto 013 PS/2 (SWOP-3) czarna 2 x CLICK 18.00

8.PDP Patriot Dual LLK 2x 512MB DDR2 EPP 800MHz CL4 172 zł

Po rabacie 1124zł

Ja jednak wybrał bym GR PRO900 1x1GB ze względu na dalszą rozbudowę kompa, jak i na możliwości o/c.

http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/D … ,id,45423/

zawsze można sprzedać te 2x 512 i kupić 2x1gb nie widzę problemu

czyli co w koncu mi polecacie bo jestem zdezorientowany :stuck_out_tongue:

czyli jednak patrioty ok bardzi dziekuje za wszelka pomoc a czy ten zasilacz to dobry wybor?

bdb wybór :wink:

a jest cichy i sie nie grzeje taki sam jak amacrox?

jest cichy i chłodny :stuck_out_tongue:

ok dzieki bardzo :stuck_out_tongue: a czy moj stary dysk bedzie mozna zamontowac bez problemu na plycie i czy nic z powyzzej konfiguracji nie bedzie mu przeszkadzalo dysk jest na ata/133 ? sory ze pytam ale chcialbym uniknac problemow

Kup przejściówkę ATA na SATA i podłączysz dysk jako sata…

tak ale plyta ma jedno wejsc ata wiec po co? a bedzie jakas roznica?