Nowy komputer

Przepraszam, że pod temat sie podepnę, ale nie wiem gdzie to umieścić, bo do kosza moje przesuwają. :stuck_out_tongue:

Więc zamierzam kupić komputer. Tak jak w tym temacie: nieco powyżej 1000zł. Nie chce żadnego podkręcania, bo sie na tym nie znam. A mam na oku coś takiego:

  • Athlon X2 4400+ box (lub coś z serii 4xxx do max 300zł) - płyta Asus M2N nForce 430 MCP (raczej ta)

  • 7300GT galaxy najlepiej z chłodzeniem Zalmana na ddr3 - 2 gb ram kingstone 667

  • 160 gb dysk - segate - min 8 mb ;]

  • zasilacz jakis 400W, byle mocny ;] No i tak to sie przedstawia. Obudowe. Ale pojawia się problem, gdzie tu teraz to najłatwiej no i najtaniej dostać?

athlon x2 4000+ brisbane 65nm

foxconn n570sm2aa

2x1gb a-data 667mhz

7300gt galaxy zalman

amacrox ax400

250gb wd aaks sata 2

lepiej x2 4000+

ta płytka słaba raczej ale poczekaj na kogos kto sie zna bardziej moze abit an52

dysk wd jakis

zasilacz delta z allegro

na reszte albo calosc poczekaj na kogos innego

Złączono Posta : 22.09.2007 (Sob) 10:19

a rafal mozesz odpowiedziec tez na moje pytanko?

Po prostu musisz dysk i napęd podłączyć na jednej taśmie i będzie git

czyli nie musze kupowac tej przejsciowki tak?

Złączono Posta : 22.09.2007 (Sob) 10:46

pytam sie po to aby zadnej nieprzyjemnej sytuacji nie bylo

Nie musisz kupować przejściówki, bo na jednej taśmie możesz podłączyć dwa urządzenia. Podłącz napęd i dysk pod jedną taśmę i ustaw zworki odpowiednio.

tzn o co chodzi z tymi zworkami? sory ale nie mam pojecia . nie bedzie z tym klopotow?

no więc czekam… ;]

przecież podałem zestaw a jeśli nikt więcej nie pisze to znaczy że jest ok nie wiem czego Ci jeszcze jest potrzebne do szczęścia