Nowy Laptop Brak Naklejki?

Kupiłem Laptop DELL i dostałem do niego Windows 7 Home Premium.

Problem w tym że nie dostałem do niego Naklejki! Do dołączonego Microsoft Works jest naklejka.

Czy mogę mieć przez to problemy? Do komputera jest dołączona specjalna płytka DELL Windows 7 Recorvery ,a sterowniki są oddzielnie na innych płytach.

Nie chcę aby mnie oszukano bo system godny polecenia i był w zestawie z komputerem.

Praktycznie powinna być ale jeśli nie ma to proponuje kontakt z serwisem della .

Może to głupio zabrzmi , ale gdzie nie ma naklejki ? Na płycie, czy na spodzie laptopa?

Firma podpisując kontrakt z Microsoftem wydaje naklejki na laptopa…

http://img.toya.net.pl/recenzje/lg03.jpg Widzisz u góry jest naklejka Microsoftu…

Dodane 31.12.2009 (Cz) 16:20

Jest to przykładowa naklejka, gdy kupujesz laptopa, to musi być minimalnie 3 naklejki…

1.Firma procesor (AMD, INTEL)

2.Karta Graficzna (nVIDIA, ATI)

3.SYSTEM

A możesz mi powiedzieć co ta naklejka na fotce ma wspólnego z licencją ??

Taką naklejkę mogą mieć nawet lapki bez systemu operacyjnego.

Na naklejce masz napisane

czyli zalecanym system do pracy na tym lapku jest Win XP.

Więc proszę nie siej herezji i nie wprowadzaj innych w błąd.

:evil:

Większej głupoty nie słyszałem ! Hahahaha. Jak myślisz, że to licencja, to więcej nie dodawaj. To jest naklejka, którą możesz sobie na allegro za kilka złotych kupić.

Akurat to co pokazujesz nie jest licencją na system naklejka musi być z numerem systemu .

O.o znalazłem licencje na XP za 5 zł . http://www.allegro.pl/item865585563_spr … ml#gallery

Chodzi mi o naklejkę na dole laptopa…

Nie muszą być 3. I nie koniecznie te co wymieniłeś. Nie koniecznie firma procesora lecz ja mam np. układu płyty głównej. 2. Karta graficzna, a jak ktoś ma zintegrowaną, intel, nie wydaje do zintegrowanych naklejek. 3. System OK, ale jak jest bez systemu? Mój brat miał z Linuxem, i naklejki nie miał

Dodane 31.12.2009 (Cz) 16:27

A zamieszczasz zdjęcie z naklejką na laptopie pod klawiaturą i się kłócisz, że muszą być 3.

To są proponowane

Dodane 31.12.2009 (Cz) 16:31

Znajdź mi teraz laptopa, na przykład w vobisie czy sferisie, a nie na allegro, bez trzech laklejek, a kolega ma problem z Windowsem, a nie z linuksem…wiec CZYTAJ uważnie…

Jakie proponowane ? Nie rozumiem o co Ci chodzi. No tak niby proponowany jest system Windows XP, do tego co jest na zdjęciu, ale nie ma laptopa, co będzie miał proponowany procesor lub układ Pentium, a miał układ Centrino, lub jakiś inny procesor. Tak samo z kartą graficzną jaką podałeś. Laptop ma proponowaną ATI< a ma zintegrowaną?

wojteko10- nie rozumiesz mnie, teraz w każdym sklepie, musi być oryginalność sprzętu i przedstawienie firmy produkującej komponenty do niej, w postaci naklejek…

Winnux weź już nie pleć głupot

co ma naklejka ati do licencji windowsa?

http://www.miklaszewicz.pl/temp/naklejka.jpg

Coś podobnego powinno znajdować sie pod laptopem…zależy od systemu…

Ale to nie znaczy, że jak masz taką naklejkę to masz oryginalnego Windowsa. Tak jak napisał @fiesta, naklejka może być na kompie bez systemmu.

Nie ma nigdzie sprawdzałem! Ani pod spodem ,ani na płycie nigdzie. Na płytce z Microsoft Works jest ze wszystkim.

Tylko z tą naklejką z systemem jest problem bo nie ma jej nigdzie. Tak naklejka z logiem windows 7 jest ,ale myślę że to nie to.

Czy muszę się kontaktować z firmą DELL?

Zrób najpierw zdjęcia laptopa ze wszystkich stron i nam wrzuć :slight_smile:

Nie mam jak ,ale przecież mam na komputerze stacjonarnym naklejkę oryginalnego Windows XP i nie mam takiego czegoś u siebie na laptopie.

Wogle oprócz paru Chińskich naklejek i kodu serwisowego dla firmy DELL. Nie mam kabla od telefonu wiec nie mam jak ich dać wam zdjęcia.

Jestem trochę w kropce.

Jeżeli w laptopie był linuks, to nie, zaś jeżeli zakupiony z Windowsem 7 jak piszesz rex3333, to musisz mieć dowód oryginalności systemu…musi gdzieś być to potwierdzenie, na dole laptopa, może jakiś dokument dali…MUSI BYĆ COS TAKIEGO, bo jak nie to równie dobrze można sobie ściągnąć system Windows z torrentów…

Dodane 31.12.2009 (Cz) 16:51

Rozumiesz to rex3333?? najlepiej to zadzwonić do DELL-a w takiej sytuacji, powiedzieć o sytuacji…

Dodane 31.12.2009 (Cz) 16:52

Widzisz na PC miałeś naklejke, a niedawno kupiłem laptopa z Vista(niestety) i była naklejka na dole, numer seryjny itp…