Nowy system komentarzy - błędy, uwagi, propozycje

Klikam Lubię to i mam okejkę z napisem Nie lubię!

Co do moich spostrzeżeń - “dzisiaj” ma zastąpić licznik czasu?

I jeszcze jedno:

Czemu awatary wszędzie muszą być koliste?

Jak to wygląda, gdy ktoś ma awatar kwadratowy, który jest mu obcinany i w efekcie wychodzi koło wpisane w kwadrat, czyli… bzdura.

Na przykładzie mojego:
Ja awatar mam prostokątny, a wychodzi jakieś durne jajo :wink:

Mój awatar:
image

Na poprzedniej wersji portalu:
image

Na obecnej (i niestety też na forum, ale to inny temat):
image

@narandill: Szybko działa teraz wczytywanie komentarzy i przez to paradoksalnie pojawia się pewien dyskomfort w przeglądaniu :wink: Wcześniej po wejściu w dany artykuł można było klawiszem “end” zejść do jego końcówki, gdzie widziałem ilość nowych komentarzy, mogłem je odpowiednio posegregować, czy dodać wpis do ulubionych. Teraz ten klawisz wygania mnie do stopki strony. Czy jest szansa na przywrócenie dawnej funkcjonalności? Tzn nie szybkości wczytywania strony, tylko działania klawisza :smiley:

@Radek68 Z tymi avatarami to nie przesadzaj. Na wielu stronach, w wielu programach, czy systemach operacyjnych jest tak samo. Wiesz o tym że takie są przyjęte reguły publikowania avatara, to dostosowujesz go do wymagań, albo zadowalasz się tym co zrobił automat przycinając :wink:
Przecież na forum też masz okrągły, a jakoś ci to nie przeszkadza.

No popatrz, a jednak i na forum mi przeszkadza. Wszędzie mi przeszkadza ta okrągła moda (co piszę przecież wyżej). I nie są to żadne “reguły publikowania avatara”, a zwykła moda. Nie rozumiem jej, ale czy z tego powodu mam coś więcej robić? Bez przesady.
Nie dostosowuję awatara, bo ja nie ulegam modom. Przycięło? No trudno. Rozmazany? No trudno. A że pytam…

1 polubienie

Jak do tej pory, to nic nie przebije nowego systemu komentarzy.
Raz, że czytelne komentarze.
Dwa, że ładują się bardzo szybko.
Popatrzyłem się na ogól naczelnego i komentarze 411 załadowały się od razu. Gdy przewinę do dołu, w niecałą sekundę wyświetlają się ostatnie. To co wymagać?
Byle działał nowy system komentarzy. :smiley:

1 polubienie

Zgadzam się - jest lepiej! :slight_smile:

Tylko nanieść jeszcze parę poprawek i będzie super.


Ciekawe …

1 polubienie

Pisałem już o tym w dziale dla bywalców nieco agresywniej… poczekamy, zobaczymy.

Błąd wygląda następująco: piszesz odpowiedź na komentarze, w trakcie pisania przewijasz stronę, żeby coś zobaczyć i bach, szlag trafił wszystko co napisałeś. Nie ma nic. Odpowiadałem wczoraj kilku osobom w jednym komentarzu i wszystko poszło się pieścić. Dzisiaj to samo. Korzystam z Vivaldiego.
Na razie najbezpieczniej jest chyba klepać komentarze w notatniku i wklejać.

Tragedia ten nowy system… Kliknięcie na powiadomienie nie zawsze przenosi gdzie trzeba a czasami i dzieje się straszny “pierdzielnik”.
Zobacz “pierdzielnik”, powoduje to link https://dp.do/c2479573

Google Chrome 68.0.3440.91 na Huawei P10, Android 8.

  • wersja mobilna przeglądarki
  • w trybie wyświetlania mobilnym
  • w trybie incognito błędy nadal występują
  • powtarzalność błędu za każdym razem

Już zgłoszone :wink: https://forum.dobreprogramy.pl/t/nowy-system-komentarzy-bledy-uwagi-propozycje/573108/34

1 polubienie

Nawet na laptopie z Windows 10 mając Chrome 68.0.3440.106 (64-bitowy) klikanie w powiadomienia nie przenosi mnie do nich !

Powtarzalność częsta, wyświetlane w trybie stacjonarnym, w incognito błąd także występuje.

Pisałem już. Z powiadomienia wyskakuje error ciemnozielony na zielonym tle, odświeżam i - prawidłowo przekierowuje. Następne powiadomienia idą OK.
Gdy testuje się, to jedno kliknięcie więcej nie znaczy nic.

U mnie czasem co drugi like odświeża całą stronę, nawet sprawdzałem czy nie wykonuje podświadomie gestu odświeżania ale są wyłączone w przeglądarce.

Nie wiem czy ma związek, ale chyba ma…

image

O tym też była już mowa, szkoda, że tutaj nie ma jednej listy w jednym miejscu gdzie byłoby napisane jakie są błędy, co jest w naprawie, a co może poczekać kolejny rok.

Coś takiego kiedyś było https://www.dobreprogramy.pl/BugTracker.html :stuck_out_tongue_winking_eye: ale umarło śmiercią naturalną.

Nie śmiercią naturalną tylko redakcja delikatnie mówiąc olała całą sprawę.

1 polubienie

Hi, a niektóre tematy z ponad roku są oznaczone jako w trakcie.