Nowy system komentarzy - błędy, uwagi, propozycje

Już nie wchodźmy w szczegóły :laughing:

Trzeba to wskrzesić. Będziecie na HotZlocie to na progu można “pierdzielnąć” swoje ALE :smiley:

Mam przełom, to wyskakująca chmurka taka dziwna i widać ciągle klikam w jej dolny trójkącik i wtedy dochodzi do odświeżenia.

Jeszcze nie sprawdzałem w “piaskownicy”.

Do kolekcji:

Błąd dodawania komentarza (500: )

No i po dłuższej zabawie z komentarzami stwierdzam, że jednak nowe wizualnie mniej mi się podobają.
Powtórzę - za bardzo wszystko się zlewa.

“Kiedyś to było … nie to co teraz” :stuck_out_tongue:

Nie, poprzedni system też miał wady i to większe.
Wystarczy usprawnić (poprawić) nowy i będzie OK.

Niech one zaczną normalnie działać na mobilnym Chrome… To będzie ok. No i powiadomienia niech przenoszą w konkretny komentarz.

Ktoś wie, kiedy można oczekiwać naprawy ?

I jeszcze jeden błąd.

Klikając “odpowiedz” użytkownikowi, który nick ma kilkuczłonowy odpowiada się użytkownikowi z nazwą tylko pierwszego członu:

Tu odpowiadałem użytkownikowi “Daniel Nalepka”, a wyszło, że “daniel”:

image

image

@Radek68 Potwierdzam.

Wiem wiem … przypomniało mi się. :smiley:

Z tymi nickami to nie jest problem tylko nowej wersji komentarzy. Jest utrapienie z nickami które mają spację. Dobrze byłoby dać możliwość zastępowania odstępów podkreślnikiem, albo coś…

Hej,

Mały update co do statusu testów nowych komentarzy – pojawiają się błędy, pojawiają się rzeczy, które można by poprawić – po to są właśnie te testy na zamkniętej grupie :slight_smile: Wszystkie są zapisywane, a część z nich rozwiązaliśmy już dzisiaj (np. przełączanie zakładek na liście blogów).

Co do reszty rzeczy do poprawy to z uwagi na HotZlot zapewne poprawki będą wdrażane w kolejnych dniach po powrocie redakcji. Dodatkowo pełna lista planowanych zmian zostanie opublikowana w dedykowanym wątku na forum.

Korzystając ze zlotu mam nadzieję, że jeszcze pogadamy o komentarzach na żywo :slight_smile: Liczę na Waszą obecność i feedback :slight_smile:

Co do terminu trwania testów nowego systemu – decyzja jeszcze nie zapadła, w głowie snują mi się dwa scenariusze:

  • po HotZlocie przywracamy wszystkich testerów na domyslny system i poprawiamy nowy, aż do oficjalnej premiery
  • utrzymujemy wersję “beta” dla chętnych, co może się wiązać ze sporadycznymi problemami, o których pisałem już wcześniej w tym wątku.

Myślę, że decyzję podejmiemy wspólnie na HZ :slight_smile:

Jeżeli ktoś chce się wypisać z grupy testowej to napiszcie do mnie lub do @Lisek.

1 polubienie

Mój LG G6 na Andku 8 dostaje lekkiej zadyszki na Chrome z nowymi komentarzami. Wcześniej działało to mega płynnie.

Hej,

No zdecydowanie szybciej i sprawniej to działa. A to naprawdę duży plus, szczególnie przy mniej wydajnych komputerach. :slight_smile: Poza tym błędy 500, ale rozumiem - trzeba dopracować rozwiązanie.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Nie wiem czy było, czy nie bo nie śledzę tematu. Dzisiaj pierwszy raz chyba użyłem nowego systemu i taka uwaga:

Przydałaby się możliwość odpowiadania na własne komentarze, zwłaszcza główne pierwszego poziomu. Czasami chce się coś dodać do komentarze, ale nie przez jego edycję a uzupełnienie jako drugi komentarz. Na przykład, gdy ktoś już przeczytał i dał łapkę w górę nie dowie się, że komentarz był edytowany i uzupełniony o coś nowego.

1 polubienie

obraz

ale po kilku minutach ustąpiło.

A można wiedzieć, jakie wymagania trzeba spełnić, by do tej ‘zamkniętej grupy’ się załapać w przyszłości?

Jeśli dobrze zrozumiałem wcześniejszy post to wystarczy się po prostu zgłosić. Nie mniej, odnoszę wrażenie że nie ma sensu patrząc na ilość błędów w obecnej chwili i możliwość zlikwidowania zamkniętych testów po HotZlocie.

Najczęściej na pokazanie się następnych / poprzednich komentarzy czeka się bardzo krótko (~300 ms), ale już parę razy zdarzyło mi się, że przez kilka - kilkanaście sekund widzę tylko to:

Co więcej - czemu te poprzednio już wczytane muszą się ponownie wczytywać przy przewijaniu strony w górę / w dół? I to nie z Internetu, a lokalnie…