Nowy system komentarzy - błędy, uwagi, propozycje

Czyżby zabawa z technologią Polymer?

1 polubienie

A! I jeszcze jedno, przez wielu postulowane:

Zróbcie łapki w dół i zliczanie minusów! Tak jak znakomicie się to sprawdza np. na Wykopie czy trojmiasto.pl, gdzie od razu widać, który komentarz ma sens, a który nie bardzo:


Zapomnij… kilka miesięcy temu ktoś już o tym pisał.

Poza tym pewnie część by dawała każdemu minusa, a bo może.

Wg mnie nowy system komentarzy mocno obciąża procesor, na mobilnych systemach jest słabo obecnie.

Na mobilnych wersjach to w ogóle działa jak chce :wink:

A daj Pan spokój z mobilnymi. U mnie na smartfonie nie da się przeglądać dobreprogramy. A mam Sony Xperia X, czyli średnia, wyższa półka (ale nie flagowiec). Więc to jest jakaś głupota.

Ciekawe, bo u mnie, stary porzucony BB jakby odżył :wink:

1 polubienie

Ciekawie jest u mnie: na telefonie nie ma w ogóle komentarzy.

Jest artykuł, na końcu te przyciski serwisów facebook i twitter i stopka.
Koniec kropka.

A все комментарии отсутствуют

U mnie też portal lata jak nigdy dotąd.:smiley:

Wyłączyli nowy system komentarzy u wszystkich, czy tylko u mnie?

1 polubienie

Spoko - nie tylko u Ciebie. U mnie tez jest po staremu.

1 polubienie

Ale teraz na starym systemie komentarze wczytują się bardzo szybko i powiadomienie przenosi do konkretnego miejsca.

Naprawili stare rzeczy, które mają ulec zmianie ?

Do d ten stary. Znowu w długich tematach trzeba czekać6 - 7 sekund. Tych co hejtowali nowy system komentarzy - przeciągnąć pod kilem!
Niektórzy mają jakieś sfajczone ustawienia i im długo na nie.
Zadowoleni? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Administracja nie chciala marudzenia dotyczącego nowego systemu, w czasie zlotu bo i tak nikt by na to nie odpisywał, a ludzie by się wkurzali za brak odzewu administracji.

Tak sobie wymyśliłem.

Miałem napisać i zapomniałem. Doznałem mocnego szoku gdy po napisaniu dłuższego komentarza chciałem w trakcie jego pisania wrócić do artykułu, by sobie coś sprawdzić, a po powrocie komentarz zniknął. Po przewinięciu strony cały system się chyba wyłącza, w tym nasz nie wysłany jeszcze komentarz. Jest to denerwujące gdy trochę się rozpisaliśmy, a potem wszystko poszło w eter. Zresztą nawet nie trzeba wracać do artykułu, wystarczy pojechać kawałek do góry czy na dół by komentarz przepadł.

1 polubienie

No to pozostaje ocenić na ile są funkcjonalne obecnie dodatki, co sobie zapisują, co wpisujesz w pola <textarea>.

I przy okazji minusów wyłączenie możliwości komentowania dla anonimów na portalu.

1 polubienie

@marcin82 To na 200% nie przejdzie, anonimy nabijają komentarze i podbijają rozmowy, a to przekłada się na odwdziedziny co z kolei przynosi zyski z reklam.

Szkoda że nikt nie liczy ile osób odchodzi przez ich samowolkę…

Najzabawniejsze że ich komentarze muszą być zatwierdzone a już widziałem więcej niż przekleństwa z ich strony.

1 polubienie