Nowy system komentarzy - błędy, uwagi, propozycje

No bo się odechciewa jak obserwujesz odpowiedź do swojego komentarza (choćbyś miał rację) i pod spodem kilka innych anonimików ze zmienionym useragencikiem na jakimś zasranym wupeesiku_lol_xD, poklepujących po pleckach autora tego czy tamtego komentarza.

Szkolonych demagogów i tresowanych klakierów czuć na kilometr - mam takie jedno exemplum na myśli … Ciekawe jak sprawa wygląda jeśli chodzi o multikonta …

@LORDEK To oddaj głos :wink:

Obie te rzeczy załatwia możliwość plusowania i (gdyby była) minusowania tylko dla zalogowanych. A połowicznie opcja - ukryj komentarze anonimów, która w nowym systemie jest.

Tylko że 500 minusów raczej nie spowoduje zniknięcie komentarza, więc nadal pojawi się 5-10 trolli pod anonimami forsujących swoje chore racje (ah ta polityka…) i będą wisieć. Takie dyskusje i tak zazwyczaj wyświetlają się pierwsze, wiec każdy kto wejdzie to widzi taki syf i mimo minusów odechciewa się czytać czy rozpoczynać dyskusji skoro wiesz że i tak spacyfikuje cię anonim któremu nic nie zrobisz.

Najzabawniejsza sytuacja jaka mi się trafiła z anonimami to jedna osoba dyskutująca sama ze sobą tylko żeby podzielić się swoimi politycznymi poglądami.

No i po to jest (będzie) opcja blokowania wyświetlania komentarzy anonimów.
A minusy? Tam gdzie są, to się sprawdzają, ważne aby tylko zalogowani mogli te plusy i minusy dawać. Przyjdzie anonim, napisze głupotę, to go zalogowani zminusują, zamiast bezsensownie a anonimem dyskutować.
Ale skoro już tyle ich nie ma, to (tak mówiąc szczerze) nie mam wielkich nadziei na wprowadzenia tu tego.

1 polubienie

Co nowego w Nowym systemie komentarzy? :slight_smile:

Miały być po HotZlocie, ale chyba zapomnieli o tym… :smiley:

Ja już zostało powiedziane:

Może ja gdzieś przegapiłem ten dedykowany wątek na forum… :thinking:

1 polubienie

Możliwe (ja chyba też).

Jest szybciej i lżej. Wygląd komentarzy pozostał po staremu, więc wcześniejsze z późniejszymi dalej robią zadymę, czyli kolejno nie można odpowiadać komentarzem, jak na forum, tylko trzeba dedykować, a gdy kilkadziesiąt osób odpowiada komuś w komentarzach, to i tak trzeba szukać kolei, gdy nie po kolei, czyli absurd cdn.
DP - śmiga ładowanie komentarzy i to na razie tyle.
.

1 polubienie

W końcu się pojawią. Gdzieś, kiedyś…

1 polubienie

Cierpliwości :wink:

1 polubienie

Świetny pomysł! Znakomity! Jak sobie poradzić z negatywnymi opiniami na temat tekstów, które są nachalną reklamą? Uniemożliwić komentowanie ich! Np. " Cyfrowy Polsat GO – nowe stadium ewolucji telewizji".
I teraz Dobre Programy mogą z pełnym przekonaniem zawiadomić swojego sponsora, że na DP nikt nie krytykuje ani nie wyraża negatywnych opinii na temat Cyfrowego Polsatu.

A może to tylko ja mam zablokowaną możliwość publikowania komentarzy pod tekstami sponsorowanymi?

Myślę że fala krytyki jaka zalała publikacje za chamskie zagranie DP jak i sponsora na nielegalną kryptoreklamę tak przeraziła wszystkich że zablokowali komentarze. Ot, coby za dużo ludzi nie dowiedziało się jak wszystkich robią w h…

1 polubienie

Nope. Zasłużeni też nie mają.

A wyłączyli dodawanie, czy wycięto lub nawet wywalono z baz danych?

W ogóle nie ładuje się element odpowiedzialny za komentarze. Nie wiem jak to wygląda w kodzie.

1 polubienie

Pytanie czy komentarze przez API by weszły.

Niby Onet miał na jednym swoim portalu lukę i przez 6 lat szło dodawać komentarze bez warstwy interfesju w HTML, dopiero po przebudowaniu strony zabezpieczyli i to.

Tylko po co, skoro nikt z czytelników tego nie zobaczy? Ot, sztuka dla sztuki? Portal, blogi jak i forum są wystarczająco zbugowane że nie widzę sensu w szukaniu kolejnych błędów beż żadnej wartości dla użytkowników.

1 polubienie