O aktualizacjach silnika forum

Problem nadrzędny: silnik forum jest nieaktualny, a nikt z redakcji do dzisiaj nie zajął się aktualizacją ręczną. Glicze, niedoróbki, błędy będą.

Dla porównania:

@FadeMind Kliknij odnośnik „Kliknij tu aby zaktualizować” i się po restarcie uaktualni. Masz tą moc jako admin :wink:

Pozdrawiam!

Niestety, ale to tak nie działa.

Tomekb zna sprawę, bo pisałem do niego kilka tygodni temu w sprawie nieaktualnego silnika. Docent miał się tym zająć, na razie jednak - jak widać - nie zajął się.

Oni mają tam czas, po co aktualizacje do póki w ogóle forum działa.

Ja bym nie ruszał póki jako-tako działa bo może być gorzej :smiley: Już różne cyrki po aktualizacjach były :wink:

Ej… weź… nie zabraniaj chłopakom się pobawić.

Chcę w końcu poznać jak się czują użytkownicy Windowsa :rofl:

1 polubienie

Wirtualka z forum faktycznie stoi na serwerach windowsa jeśli się nic nie zmieniło po restrukturyzacji portalu :wink: Ale już na wirtualce chyba jest ubuntu? :thinking:

@Radek68 A mógłbyś się im przypomnieć w kwestii aktualizacji silnika forum? Żeby to jakoś szybciej się udało wdrożyć.

Pozdrawiam!

Chyba tydzień temu coś próbował docent z narandill, albo tylko powiadomienia wyciszyli i wyszli.

Już wcześniej pisałem. Potem przypominałem się. Potem dostałem informację, że się zajmą.
Ile razy można się przypominać? Na razie jednak mamy wersję 2.4.0.beta5 sprzed roku. Może ktoś, kiedyś zaktualizuje. A jest tego trochę.

1 polubienie

Całkiem sensowne błędy przez ten czas naprawiali… :thinking: ale kogo obchodzi forum, które nie generuje zysków. Dobrze, że jeszcze go nie zamknęli :wink:

@Docent @Radek68 Czy coś już wiadomo w sprawie aktualizacji silnika forum? Bo mamy już wersję Discourse 2.7.0beta1 Discourse 2.7.0.beta1 Release Notes - announcements - Discourse Meta.

Pozdrawiam!

1 polubienie

Oczywiście, że nie. Niestety.
Nie wiem jaki jest powód, czy nie ma na to czasu, czy pieniędzy, czy nie ma kto tym się zająć… Nie wiem.

image

1 polubienie

Co się dzieje że nie widać avatarów użytkowników? Czyżby aktualizacja silnika forum?

Pozdrawiam!

Nie nie, to raczej odświeżanie bazy na podstawie portalu.

Kod strony jasno mówi, że dalej jest wersja 2.4.0.beta6

Może dwie siódemki okażą się szczęśliwie i silnik zostanie uaktualniony do wersji 2.7.0beta7 2.7.0.beta7: Security Update, Improved Poll Builder, Theme QUnit Tests, and more - announcements - Discourse Meta.

Pozdrawiam!

Wtedy Niebiosa ześlą cztery błogosławieństwa,
A na Ziemi zapanuje wszechobecny dobrobyt

Księga Aktualizacji 7, 7

1 polubienie

To mamy stabilną wersję Discourse 2.7.0 Discourse Version 2.7 - releases - Discourse Meta lista zmian jest imponująca. Może ktoś kiedyś forum zaktualizuje.
@Radek68 Z ciekawości - jest ten update widoczny w panelu admina?

Pozdrawiam!

Jest widoczna kolejna wersja:

1 polubienie

Po co tak n-krotnić?