Obraz płyty bądź sterowniki do kamery Labtec WebCam

Właściwości “Mój komputer” --> “Sprzęt” --> “Menedżer urządzeń”

nie ma nic takiego… żadnych wykrzykników ani znaków zapytania

START -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> w zakładce “Głośność” sprawdź, czy nie jest zaznaczona pozycja “Wycisz”, w pozycji “Ustawienia głośników” sprawdź, czy siła głosu głośników jest maksymalna, w ustawieniach zaawansowanych ustaw wolnostojące głośniki stereo (jeżeli takowe posiadasz) -> w zakładce “Audio” w pozycji “Odtwarzanie dźwięków” wybierz swoją kartę dźwiękową -> Zastosuj, OK.

po wybraniu w zakładce “Audio” mojej karty dźwiękowej zaczęło wszystko działać… Dziękuję za pomoc i cierpliwość … A myślałam ,ze już sie nie uda …

Pozdrawiam serdecznie.

Witam ponownie. Okazuje się,ze ta kamerka o której mowa wyżej coś mi szwankuje kiedy ją uruchamiam na Skypie wszystko sie zacina…i nie przekazuje obrazu…wcześniej działała dziś problem nie mam pojęcia czym to jest spowodowane . Pozdrawiam.

Widocznie problem tkwi w łączu internetowym (spadek transferu, itp.).

Witam ponownie… mam problem takiego rodzaju gdy wpisuję w gogle np. interia.pl wyskakuje mi błąd i ostrzezenie,ze mój komputer moze zawierać wirusy lub szpiegujące oprogramowanie i aby kontynuować wyszukiwanie muszę przepisywać kod. Co do wirusów to przeskanowałam …ale chodzi o to szpiegowskie oprogramowanie…czym (jesli takie by było) go usunąć?

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 8:57 został dopisany post przez kasia66079

Pobrałam Adwance Registry Optimizer-Trial version przeskanowałam i wyszukało 1066 error ale nie wiem co zrobić dalej …