Obraz płyty Windows Vista - źródło do pobrania

w najbliższych dniach sprzedaje laptopa który posiada nalepkę z kluczem do systemu Vista. Obecnie kożystam z Windows 7 który kupiłam w wersji BOX i zostawiam ją sobie. Jako że potrzebuje zainstalować teraz Vista nie posiadam do niej płyty instalacyjnej ani tzw. recovery. Gdzie mogę zaopatrzyć się w obraz płyty z Vista?

jeśli vista była zakupiona z lapkiem, to pewnie jedynie w recovery możesz ją odzyskać, jeśli skasowałaś to masz niestety pecha

a można obecnie pobrać ze stron Microsoftu wersję testową Visty tak jak to jest z win7 ??

Tyle lat po premierze Vista a w sieci nadal nie ma obrazu płyty w kopii 1:1 :frowning: Niby w tym internecie jest wszystko a jak przyjdzie co do czego to ręce można rozłożyć :confused:

Zadzwoń do producenta laptopa, niech wyśle ci płytę z systemem. A jakiej wersji Visty potrzebujesz?

niestety dzwoniłam i nie wyśle. Potrzebuje home premium pl obojętne czy x86 czy 64. Może być też ultimate gdyż po wpisaniu klucza system sam wykryje jaki system mi się należy. Z torrentów nie wchodzi w grę gdyż nie mam pewności czy płyta nie była modyfikowana.

Nie chcę nic sugerować, ale sprawdzenie sum kontrolnych załatwia sprawę :wink:

Albo poprosić i może któryś z użytkowników dobreprogramy.pl ci pomoże i udostępni swoją kopie :smiley:

Panowie temat uważam za zamknięty. Znalazłam kopię 1:1 Win Vista SP2 PL na jednym z serwisów Hotfile, sumy SH1 się zgadzają więc mam oryginał :slight_smile: Dziękuję za wsparcie w tych trudnych godzinach :lol:

A jak to sprawdzić i jaka powinna być wartość dla Vista HP SP1 PL?

PS: Jeszcze dokleję link do mojego tematu

jak-odzyskac-dostep-sieci-t431947.html#p2761977