Odkryto "Drugą Ziemię" Co o Tym Sądzicie?

Co o Tym Sądzicie ??

Link Do Galerri “Drugiej Ziemi” > http://wiadomosci.onet.pl/33610,8,0,pokaz.html

Super! Mamy miejsce, gdzie możemy wysłać nasz parlament!

:hahaha:

Co daje 800 lat podróży z Ziemi na tą nową planetę (mówili w TV)

Rzeczywiście bliski cel misji :x

Witam

Jak dla mnie wiadomość roku :-o

Jeśli jeszcze potwierdziłoby się iż istnieje tam życie, a do tego inteligentne… :x

Mam nadzieję, że tego dożyję… :smiley:

Będę śledził informacje dot. tego odkrycia 8)

Nie ma się co ekscytować.

Tak na prawdę tam w ogóle może nie być wody.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75476,4089773.html

Te wszystkie zdjęcia i animacje to tylko wyobraźnia grafików komputerowych

Popieram JUDGE. Wiadomość roku !!

a ja słyszałem że mamy już teleport i będziemy tam w przyszłym roku wydobywać ropę. :mrgreen:

a tak na poważnie to jest to ciekawe zjawisko ale wątpię że cokolwiek ludzkość będzie tam wysyłać (może w bardzo dalekiej przyszłości) ktoś musiałby na to wydać ciężkie miliardy.

W skali kosmosu to jest blisko ale dla nas do jest daleko (za daleko)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rok_%C5%9Bwietlny

To wcale nie jest “taka” fantastyka.

Jeżeli chodzi o napędy to w tym przypadku albo jonowy lub napędzany wiatrem słonecznym (1/10 prędkości światła) - żaglowy. Ten pierwszy już w wazie testów 8)

Złączono Posta : 26.04.2007 (Czw) 12:09

Poczytajcie i sie przekonajcie…

Czyli jakieś 205 lat.

nawet jeśli udało by się nam uzyskać napęd o jakim wspomniałeś Hashi , to zanim byli byśmy w stanie przesłać tam sondę i uzyskać z niej jakiekolwiek informacje minęło by 225 lat nie wspominając o czasie budowy takiego urządzenia i dobraniu mu odpowiedniej trajektorii (rzadko kiedy obiekty w przestrzeni kosmicznej poruszają się w linii prostej)

EDIT:

zapomniałeś doliczyć, że dane przesłane przez sondę muszą jeszcze dotrzeć do “starej Ziemi” :wink:

…coś za coś

niestety tak to jest, że przestrzeń sie cały czas rozszeża.

A co do podróży ludzi to trzeba by tam wysłać jakąś rodzinkę, żeby się reprodukowała na tym statku…hehe

Jakby rzeczywiście istniała planeta i na niej życie ciekawe jak by na to kościół zareagował.

no to pakować torby i na autobus do nowej ziemi hehe, ja tam nie licze na jakieś specjalne odkrycia, woda może i będzie ale co dalej to kto wie. Żeby powstało życie musi być spełnionych szereg wymagań, nasza Ziemia takie ma, a tamta…zobaczymy

Kościół przeżylby kryzys. Chrzescijanstwo mysle ze też.

Czy nauka chrześcijańska twierdzi że niema życia poza tym na ziemi ??

może istoty z tej planety odwiedza ziemie prędzej hehe:) :smiley: :smiley:

Nie Czeremu chodzi o to że ludzie zostali stworzeni przez Boga a nie przez naturę i klimat na innej planecie…chyba że nas rozdzielił po galaktyce…może się kiedyś spotkamy…

Albo ktoś z was pisze z stamtąd :wink: (Żartuje :stuck_out_tongue: )

W Piśmie Świętym nie ma nic o tym że ósmego dnia Bóg zaczął tworzyć kolejne życie na innych planetach.

Tak. Przecież Jezus wszystko stworzył :stuck_out_tongue:

Ważne rozważenia trzy słowa.

Powstać…no właśnie tak samo z siebie, nagle atomy mówią: Ej chcemy żyć! hehe

Złączono Posta : 26.04.2007 (Czw) 16:23

…przepraszam drobne sprostowanie, nie atomy to mówią, ale uwięziona energia.