Odkryto "Drugą Ziemię" Co o Tym Sądzicie?

życie może istnieć na innej planecie, my jako ludzie wierzący wiemy, iż to Bóg stworzył człowieka, ale naukowcy nie mówią o formach życia podobnych do ludzkich. Dla nich życie oznacza nawet jednego glona, jakiegoś pierwotniaka to już oznacza życie na innej planecie :slight_smile: ja się bardzo interesuję to sprawą z nowa planetą podobną do Ziemi (interesuje się astronomią, kosmonautyką :wink: ) ja w życie pozaziemskie nie wierzę, jestem katolikiem, więc jedyna wizja stworzenia człowieka w jaką wierzę to biblijne stworzenie swiata i człowieka :slight_smile: chociaż jakby okazałoby się, że coś się gdzieś tam rusza to byłbym zadowolony :slight_smile:

jak można być zadowolonym z czegoś w co się nie wierzy?

hehe wierzyć może nie ale zawsze coś człowieka może zaskoczyć :slight_smile:

Dokładnie “inni” ludzie nie muszą być wcale podobni do nas…


Pomóżcie Tu…

zanim do tej planety jakaś sąda trafi i wysle na ziemie informacje… to juz nas niebędzie :wink: gdyby tak uzyskać prędkość światła… no to mozna bylo by mieć jakieś nadzieje :wink: ale jak dotąd to tylko światlo słoneczne osiąga tą prędkość :wink:

PS.

Czytałem kiedyś ciekawszy temat… na temat czarnych dziór :smiley: ale to już nie na temat :wink:

wg mnie rozumna istota bytu człowieka wynika z ducha,który

pochodzi od Boga,-także inne życie jakiekolwiek by nie było

-czy to wygenerowane przez przypadek,czy celowość :a nie pochodzące

od Naszegoo Boga byłoby nam obce,o ile nie pochodziło by

od Nam Boga-a wówczas obowiazywało by nas przykazanie dot

bliżniego

odkrycie Ameryki - odkryciem,a życie bez norm etycznych tym

co może i nas dotknąć w przypadku zamieszkiwania owej

planety przez istoty pragnące nowych zdobyczy terytorialnych

w sumie to mogą odkryć nawet gadające kamienie, mało mnie to interesuje

Hmm…

Wcale, bym się nie zdziwił, gdyby ktoś odkrył, że istnieje życie pozaziemskie :?

To jest oczywiste, że istnieją istoty bardziej prymitywne od Nas, i istoty, którymi My jesteśmy prymitywną rasą :x

:-x

Reasumując nie jesteśmy sami na tym wszechświecie :!:

:wink:

Po za tym, jak ktoś gra w gry takie jak ogame to wie, że trzeba trochę lepszej technologi, aby podróżować, po innych niż układ słoneczny :stuck_out_tongue:

człowieku… wróć na ten świat :stuck_out_tongue:

skąd wiesz ze istnieją inne istoty?? komunikowałeś sie z nimi?? czy co?? może nie ma bardziej rozwiniętych cywilizacji… troche jest do zbadania… i człowiek tego nigdy nie zbada… bo jak wiadomo wrzechświat się poszerza… i moze dojsc do jakiegoś kolejnego bum i reeplay, wrzystko od nowa :wink:

Wszechświat jest za wielki , żebyśmy MY tylko w nim istnieli . Chyba , że to cud . .

Przecież te nawiedzające nas UFO od tysięcy lat (!) … Człowiek bardzo dawno temu, wogóle nie wiedział że jest jakaś planeta niż nasza(tylko widział otaczający go świat) . I widywał latające talerze ( na ścianach są malunki ,np egipcjanie to widywali nawet )

MOże być taka akcja że te ufo pochodzi właśnie z tej planety co my ją odkryliśmy :wink: kto wie ,kto wie…

Nie ale to oni komunikowały się z nami niejednokrotnie i jest to udowodnione na podstawie fal radiowych krążących po galaktyce…

:lol: :x :lol:

Normalnie czuję się jak w kościele :x :mrgreen:

cóż za fantazja was ogarneła! :o

Ja też , jak w kościółku , na kazaniu . :wink: .

Ale też sie dołącze :stuck_out_tongue: . BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA . NAZWAŁ NAS TAK !!

wiesz ille kasy ktoś dostaje za to że powie że widział ufo i w jakiś sposób to udowodnił !!

craker9 skąd ty masz takie sensacyjne wieści??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

By to była prawda to myślisz że w telewizji,gazetach,internecie nic by o tym nie pisali?? :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Wdł. Wypowiedzi naukowców(jakie słyszałem) . :

Można będzie sie szybko , tam dostać za ok 20-30 lat.

Więc będe "przy tym "

Hurrraaaa

PS: albo i nie będe bo przeciez w 2012 ma być koniec świata :smiley: :wink:

a światło żarówki to niby jaką ma prędkość? a promieniowanie elektromagnetyczne to niby jaką ma prędkość? poza tym samo powiedzenie jakoby “prędkość światła” była największą prędkością również jest nieprecyzyjne, największą może być co najwyżej “prędkość światła w próżni” (w brew pozorom różnica dość istotna), choć i tutaj niektórzy by się pewnie sprzeczali

a niby kto to udowodnił? :smiley: dotychczasowe “fale radiowe” czy każde inne promieniowanie elektromagnetyczne wychwycone z przestrzeni kosmicznej okazuje się być promieniowaniem tła

Słuszna uwaga :lol:

bozeszty mój od jakich naukowców?? z psychiatryka czy jak?? :stuck_out_tongue: jak czytalem to odległość ziemia-nowa planeta to ok 20lat świetlnych

to jak my się tam dostaniemy albo jakakolwiek sąda w ciągo 20-30 lat! !!

a skąd wiesz ile będziesz żył?? :wink: :mrgreen: