"Odniesienie zostało zwrócne z serwera" (secpol.msc)

Cześć,

Zainstalowałem sobie program Easy macro recorder jednak przy próbie włączenia po instalacji wyrzucał mi błąd “Odniesienie zostało zwrócne z serwera”

Znalazłem stary temat tutaj na forum (problem-mumble-odniesienie-zostalo-zwrocne-serwera-t437341.html#p3190148)

w poście goomisha czytalem o tym secpol.msc i w opcji

Start -> secpol.msc -> uruchom jako administrator -> Ustawienia zabezpieczeń -> Zasady lokalne -> Opcje zabezpieczeń -> Kontrola konta użytkownika: podnieś uprawnienia tylko tych plików wykonywalnych, które są podpisane i mają sprawdzoną poprawność.

Dałem na WŁĄCZ żeby sprawdzić czy po powrocie na wyłącz mój problem z macro recorder zniknie… ale teraz po kliknięciu WŁĄCZ nie mogę zrobić nic… ani wlączyc z powrotem secpol ani grzebać w koncie użytkownika w panelu sterowania żeby sobie uprawnienia przywrócić… nie moge też instalować i usuwać plików

Prosiłbym kogoś o pomoc

Bardzo dziękuję za odp. i zaznaczę że komputery nie są moją mocną stroną :stuck_out_tongue:

tiersen89 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.