Odszedł Asterisk - moderator forum

Niech spoczywa w pokoju.

[*]

Myślę,że bez Asteriska już forum DP nie będzie takie samo.

Jestem tu pierwszy raz(na forum już bywałam,jako gość i widziałam),ale zawsze wypowiedzi Asteriska były takie prawdziwe.

czarna_wstazka.jpg

Tak jak napisałem w komentarzach przy informacji o tym smutnym zdarzeniu - nie miałem przyjemności poznać Asteriska,ale to właśnie Jego avatar przykuł moją uwagę,gdy po raz pierwszy wszedłem na vortal DP oraz na forum w ubiegłym roku,gdy w końcu zostałem szczęśliwym posiadaczem komputera (pierwszego w życiu).I tak już zostało mnie,że bez wejścia każdego dnia na DP chociaż na chwilę uważałbym dzień za stracony.

A forum jest wspaniałe,zdyscyplinowane i można tutaj naprawdę dużo się nauczyć o komputerach,jego obsłudze etc. i przede wszystkim można spotkać wspaniałych i życzliwych ludzi.

Spoczywaj w pokoju zacny człowieku.

Minerva84

Pięknie to ujęłaś.

Pokój Jego duszy… :frowning:

Ujęłam to tak, jak czuje moje serce. Bardzo za Nim tęsknię, ale w głębi ducha wiem, że czuwa nad Nami i chce, by forum zachowało swoją świetność i blask, porządek, kulturę i odpowiedni język. Śp Tata bardzo dbał o stylistykę gramatyczną oraz stosowne wypowiadanie się. Ja szłam całe życie w Jego ślady, dlatego możecie być pewni, że ode mnie nie przeczytacie żadnych “brzydkich” słów.

Biały Tygrys patrzy, tak jak dawniej Wielki Brat :slight_smile: tyle, że z Nieba. Wierzę w to i ta wiara daje mi siłę w tych trudnych dniach.

Pozdrawiam.

Mina

Niech odpoczywa w pokoju.

I nie zmieniaj się.

Pozdrawiam.

1 polubienie

Dokładnie.

Pozdrawiam.

Może już zamknąć ten temać i dać w spokój jego duszy :frowning:

W niedawną rocznicę…

1 polubienie

Pamiętam nawet jego awatar. Bardzo go ceniłem za pracę na DP. A już minęło 9 lat…