Odżywki która skuteczniejsza?

zna sie na kulturystyce? :wink:

A czy musi sie znać (no może jakieś pojęcie powinna mieć) choć dieta na mase, czy redukcje powinna dobrze ułożyć - końcu dietetyk :slight_smile:

własnie :wink:

Tak myślałem, że to będzie jakiś lekarz, pielęgniarka lub :x położna :x .hehe , ale spox wrzucisz ją tu to zobaczymy co da się zrobić.

Spox, ale chyba nie będzie wymagać sporo zmian jak przez jakiś czas dawała wymierne efekty.

Proph3T pamiętaj, że najważniejszy jest posiłek przed i po treningowy.

A co do spalaczy tłuszczu to co powiecie na to:

http://www.trec.com.pl/pt/produkty/thermofatburner.html

Poczytamy zobaczymy :lol:

Wymierne efekty to jakie według Ciebie? Podaj staż.

Ronni_92 najważniejszy posiłek to jest przed snem i po przebudzeniu się, ale tak ogólnie to wszystkie są ważne. Jeżeli chodzi o ilość to 5-6 styknie.

Ogólnie ćwiczę jakieś 8miechów tak w miarę intensywnie a dietę stosuję od połowy i przynajmniej jeśli chodzi o schudnięcie zeszłem przez ten czas o 15KG

Oczywiście przerwy i treningi regenerujące są?

Napisz w skrócie jaki trening masz i jakie aeroby stosujesz i ile.

Z tym to nie zawsze.

Z tego artykułu 1 i 13

3mamy kciuki za tą dietę hehehe :wink:

Złączono Posta : 11.06.2007 (Pon) 21:59

Proph3T mi się podoba ;D ;D tzn ja stosuje teraz tą 13 ;] tylko że czasami zmuszam mięsnie do 4-5 dodatkowych wyciśniec… mam nadzieje że to nic nie szkodzi ?

Ja lecę dopóki już serio nie mogę podnieść :smiley: Też mam nadzieję że nic złego się nie dzieje przez to, ale nie należę do osób które się oszczędzają w dążeniu do celu :slight_smile:

Za bardzo nie rozumiem to są metody treningowe, a nie treningi! Może źle mnie zrozumiałeś, jakie ćwiczenia robisz w poszczególne dni?

Jak dawno nie robiłeś przerwy to zrób ją sobie Ja robię trening na masę (6-8 tyg) i jakieś 1,5 tyg roztrenowania. Zmieniam ćwiczenia i robię znowu to samo ( czsami trening regenerujący).Przeplatam też treningi priorytetowy.

Metodę powtórzeń wymuszonych stosuje się najczęściej w treningu siłowym.

Co prawda to każde powtórzenie jest “zmuszeniem mięśni” :stuck_out_tongue: do pracy. Jeżeli, aż 4-5 powtórzeń wymuszasz i robisz je nie zgodnie z techniką zmniejsz ciężar.

Złączono Posta : 11.06.2007 (Pon) 22:08

P.S masa 12/10/8 powtórzeń.

to wiem :wink: czytałem że można jeszcze 15/12/9 lub 3x7 :wink:

1.Dzień (Klata)

  • WYCISKANIE SZTANGIELEK NA ŁAWCE POZIOMEJ

  • WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE SKOŚNEJ

  • WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE POZIOMEJ

2.Dzień (klata) - powtórka z poprzedniego

3.Dzień - przerwa

4.Dzień (Biceps, Triceps)

  • Uginanie na modlitewniku

  • Uginanie hantla jednorącz w podporze

  • Unoszenie hantli na ławce skośnej

5.Dzień (Przedramię)

  • Ćwiczenie z hantlem

  • Ćwiczenie ze sztangą

gdzies ktoś mi mówił że nie łączyć bica z tricem prawda to?

Ja za to szłyszałem że jak już to wpierw ćwiczyć tri bo się mniej męczy :?

LOL po pierwsze na każde ćwiczenie 3 serie, na tak duże partie jak klatka, plecy, nogi robi się min. 12 serii. po drugie nie można robić dzień po dniu tej samej partii, przynajmniej tyg odpoczynku dla tak dużej partii( no chy ba, że jest to priorytet), po trzecie gdzie jest reszta partii ciała? Tu widzę tylko klatkę trica, biceps i przedramię!

Jak trochę zamieszałem to sroki 8)

P.S na przedramię serie podwójną rób i katuj tą partie bo strasznie trudno jest ją wyćwiczyć.

Złączono Posta : 11.06.2007 (Pon) 22:22

Nie prawda.

Tric jest większy dlatego zaczyna się od niego, ale można też robić Superserie z bickiem i trickiem :smiley:

Triceps pasuje też ładnie do klatki.

Dla mnie priorytetem są dla mnie te partie które napisałem a co do ilości seri to chyba logiczne ja lecę od 9 do 12.

Polecasz może jeszcze jakiegoś mega kata na tę partię ??