Oferta Windows 8

Podaje się, że: “Oferta jest ważna od 26 października 2012 r. do 31 stycznia 2013 r. i ograniczona do pięciu licencji na uaktualnienie dla jednego klienta.” Co to oznacza, że jest ograniczona do pięciu licencji?

Czy podczas instalacji Win 8, wybranie opcji “Nic” przy wyborze zachowywania danych oznacza format komputera?

Jak dokonać takiego formatu, jeśli już zaktualizowałem system do Win 8?

Da się go zrzucić na płytę?

Nawet nie do końca wiadomo o co Ci chodzi, moze link do tej “oferty”?

Pewnie masz na myśli to: win8-69zl-czy-aby-oplacalne-zalety-wady-t504638.html

po 31 stycznia ceny mogą ale nie muszą się zmienić.

Ograniczenie oznacza, że jedna osoba może zaaktualizować max 5 swoich komputerów do W8. W praktyce ten zapis jest martwy bo rzadko się zdarza by ktoś miał 5 komputerów.

na 99% tak.

masz płytę z 8? jeśli tak to robisz format po prostu= tak samo jak w przypadku poprzednich OSów.

A co w przypadku, jeśli nie mam płyty z Win 8?

Przecież korzystając z Asystenta Uaktualnienia Masz możliwość pobrania obrazu systemu, który wypalasz na płytę i Masz nośnik :slight_smile: (dotyczy to opcji upgrade za 129,00zł) - jest to wersja systemu 32bit.

Kupując Windows 8 Pro Upgrade w sklepie (płacisz 249,00zł) otrzymujesz 2 płyty: jedna z systemem 32bit a druga z systemem 64bit.

Zakupiłem Windows 8 poprzez właśnie asystenta i otrzymałem obraz w wersji 64bitowej, czyli takiej samej jak system Windows 7 hp, z którego poziomu odpalałem asystenta.

Czytałem w jednym z komentarzy na stronie głównej, pod newsem o premierze systemu, iż ktoś również przeprowadzał aktualizację z poziomu “siódemki” 64 i pobrał obraz 32 bitowy.

Ciekawy przypadek.

ponownie możesz pobrać go TU: http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … t-key-only

Dzięki wielkie, a czy istnieje możliwość “wypalenia” nie na płycie, a na jakimś innym nośniku? Mój napęd przestał już funkcjonować, mam lapka 4-letniego.

możesz na usb przegrać i z usb instalować

albo przenieść obraz płyty na innego kompa i na innym kompie nagrac

A jeżeli masz obraz to możesz go nagrać na pendrive i z niego uruchamiasz instalator.