Opinie o Avast Home Edition PL

jakie macie opinie na temat tego antywirusa,

  • po prostu chciałbym o nim coś się dowiedzieć o jego skuteczności bo słyszałem wiele mitów.

Może jakiś test itp

Wypełnijcie ankietę :smiley:

Wg mnie bardzo dobry program.

Temat chyba zaraz wyleci w kosmos.

Ja mam na temat tego antywirusa dobre zdanie, kiedyś go używałem, obecnie go też używam ( na windzie ) na linuksa też jest ale nie testowałem, do tego stosuje ad-adware, zapora systemowa, i żadne wirusy mnie nie dopadają :stuck_out_tongue:

Jak na darmowy AV jest dobry, w większości testów wypada dobrze, nie jest najlepszy ale i nie najgorszy.TO jest tylko moja opinia :wink:

nigdy nie miałem z nim żadnych problemów

i nie wiem czy którykolwiek antywirus jest w 100%

niezawodny

D-REAMS napisał:

To jeżeli nie używasz i nie zamierzasz to skąd wiesz że jest nie skuteczny.Z powietrza sobie to wziąłeś?Natomiast ja używam i wiem że jak na darmowy antywir jest dobry.

No ja go kiedyś używałem, ale słyszałem że nie daje rady i się przeżuciłem na F-Secure 2006

Jest gdzieś może konkretny test tego antywirusa ?

W gazetach i google :stuck_out_tongue:

Nie możesz opierać się na jednym teście, przeanalizuj kilka, sprawdź sam czy info się zgadza i wtedy będziesz miał konkrety :slight_smile:

Testem antywira jest “łażenie” po necie.Zależy jakie strony odwiedzasz.Zresztą nie ma 100% antywira a jeśli takowy będzie to i tak na krótko bo znajdzie się zaraz ktoś kto zrobi takiego “syfa” że on i tak beknie.

ja się podpisuje pod tym :slight_smile:

ja też

Avasta zaczołem używać kilka lat temu jeszcze na Win 2000, potem Xp, no i teraz Vista. Przez cały ten czas złapałem tylko raz robala otwierając syf z poczty.

jestem za :!: używam go i jest ok :wink: i znajomi go mają i też chwalą- polecam i jest pełna wersja za friko :stuck_out_tongue:

Jesteś mocny, nie ma co… miałeś go, używałeś, było ok i ktoś Ci powiedział, że on jest zły i go zaminiłeś na inny antywirus? To ja Ci mówię, że Windows jest najgorszym systemem operacyjnym jaki znam - zamienisz go?

A co do pytania, to stwierdzić mogę żę Avast jest najlepszy, jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości i do wydajności. Jak kupiłem lapka dostałem z nim nortona i był on pierwszą rzeczą którą odinstalowałem i zaisntalowałem Avasta

w rankingu antywirów jest na 11. miejscu :smiley:

norton pro 2007 który jest płatny znalazł się na 20. miejscu…

avast jest dobry… polecam chociaż teraz mam kav-a ale kidyś miałem avasta… + to

-to ze jest za free

-zajmuje tylko 50mb na dysku

-prosty interfejs IMHO prostrzy od windowsa :stuck_out_tongue:

  • to:

-nie jest najlepszy :smiley:

Ja z Avasta przerzuciłem się na AOL Shielda a teraz mam AVG FREE. Avasta lubiłem chociaż miał wady. Np nie wiem jak teraz ale na moim duronie 900 mogłem poznać po tym że kiedy aktualizuje się strasznie przycinał mi kursor ze względu na zużycie procesora. I głos oznajmiający np aktualizacje jest odrobine głupi ;). To oczywiście tylko moje zdanie.

Avast,

właśnie.Kaspersky is Cool tylko że

trzeba zakupić licencję

nom ,bo najwięcej pamięci pobiera :wink: a AWAST jest spoko,i mało potrzebuję pamięći :stuck_out_tongue:

Dla mnie avast to jeden z najlepszych antyvirów jakie testowałem. Obecnie używam ArcaVira ale zamierzam go zmienić właśnie na avasta.

Virek1987

ja zmieniłem AVG Free na Avasta

bo tamten uznał komunikator AQQ za wirusa

dla mnie też :!: :!: :!: