Opinie o PLAY/P4 2018

Z naciskiem na powinny, ale nie miały bo coś blokowało i roaming krajowy wtedy w Play padł. Jak ja byłem 4 lata temu w Play to ciągle blokowali Orange i Plusa, tylko T-Mobile łapał w roamingu, ale jak byłem w centrum dużego miasta to sam nie wiedział co ma łapac, głupiał i przeskakiwał miedzy BTS-ami. Raz mi od tego prawie padła wtedy bateria w smartfonie co było na maksa wkurzające.

Skoro sie zdecydował to temat rozwiązany. :slight_smile:

Przyznasz chyba, że to co się działo 4 lata temu absolutnie nie odzwierciedla tego jak wygląda to dzisiaj :slight_smile:

Uzasadnij.

Żaden.
Maiłem/ mam abonamenty w Orange, mam prepaidy NJU, działa tak samo za wyjątkiem cen.
W abo wychodzi drożej, obecne umowy mam do stycznia i zrywam bo się nie kalkuluje.

Pany, krótkie odpowiedzi i na temat. Abonament czy karta w sieci PLAY ?:slight_smile:

Karta. Chyba że lubisz wiązać się umową z operatorem, która de facto nic korzystnego nie wnosi.
W Play kupujesz pakiet bez limitu za 25 zł na miesiąc i korzystasz bez przeszkód.

Wydzielono 15 postów tworząc nowy wątek: OTy usunięte z dyskusji

nie interesują mnie a nic nas wszystkich Twoje żale i perypetie urojone :slight_smile: żegnam z dyskusji. A wszystkich innych zapraszam to wyrażania swoje zdania, oby tylko nie tak głupiego jak kolega daras28-82

To bierz Play-a i nie zawracaj tu gitary jak cie nie interesuje jak Play traktuje klientów i jaką jakość usług świadczy.

Karta. Abonament ma swoje zalety, ale w Twoim przypadku karta będzie lepsza. Najgorsze to wpakować się w 24-miesięczny kontrakt w sytuacji, gdy nie wiesz jak sprawuje się dany operator w Twojej okolicy.

Bo UE kazało roaming krajowy, ale nie zmusiło operatorów, zeby dla PLAY-a dawało taka samą jakośc jak dla samych siebie, co zresztą nie powinno dziwić bo jaki interes miałby przykładowo T-Mobile czy Orange dać ta samą jakośc PLAY co swoim abonentom czy prepaid? Żadna bo by na tym stracił chodzby tym, że PLAY-owcy obciażali by na maksa ich BTSy.

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłby roaming krajowy dla wszystkich czyli mam T-Mobile, nie mam zasiegu to łapie innych i wtedy byłoby raz, ze sprawiedliwie, a dwa musiała by byc tego jakas przyzwoita jakośc, a tak wszysscy mają PLAY gdzies, macie roaming, ale nie możecie nas obciążać.