Opinie o PLAY/P4 2018

Przed wysokim obciążeniem BTS. Te nie rosną jak grzyby po deszczu, chyba o tym wiesz?

To nie jest absurd, tylko konieczność. Pojemność sieci nie jest nieograniczona. Gdyby każdy korzystał z pełnego no-limit to miałbyś prędkości <1 Mbps zamiast np. kilkunastu. Dodam, że oferty w Polsce są rewelacyjne w stosunku do całego świata.

Przeliczyłeś to na kalkulatorze i jesteś pewien co piszesz? 1GB muzyki, 1024MB, licząc jedną piosenkę po 5MB to wychodzi ponad dwieście utworów, dwieście utworów po 3,5 minuty to prawie 12 godzin ciągłego słuchania.
Ludzie, proszę, przestańcie fantazjować…

1 polubienie

Weź tylko pod uwagę bufor. Piosenki nie są pobierane sekunda do sekundy więc nawet jeśli jakieś nie słuchał w całości część pakietu została już zmarnowana. Nie mniej masz 100% racji.

No ja przecież nawet nie robiłem dokładnych wyliczeń tylko szacunkowe. Przecież nie każdy utwór ma 3,5 minuty czy waży 5MB, ale to daje obraz jak daleko był od prawdy.

możliwości - czyli nie robi tego automat tylko ktos ręcznie.

Internet mobilny to też usługa telekomunikacyjna i dzisiaj chyba mało kto ma oferte bez internetu mobilnego. Tobie 10GB wystarcza tylko jak mam mało płącić i cały czas myslec, ze mi braknie w każdej chwili danych to wole zapłącić 60 zł netto i miec na to wywalone i kożystać normalnie ile chce i gdzie chce bez zastanawiania sie czy po 5 filmiku z youtuba w 1080p 10-20 minutowym będę miał 2Mb/s i będę mógł co najwyzej e-maila sprawdzić.

Różne ludzie mają potrzeby, to fakt. Ja np wolę na większym ekranie oglądać filmy.

Ty na serio ogladasz youtuba w najniższej rozdzielczości czy masz deprechę na punkcie ilosci pobieranych danych bo piszesz jak 10-15 lat temu kiedy 1MB w telefonie był na wagę złota?

Nie wszedzie zabierzesz wiekszy ekran :slight_smile:

Nie mam absolutnie takiej potrzeby. Jeśli oglądam film, to chcę to robić komfortowo, a nie w toalecie :wink:

Jedna sugestia: zakończmy spam bo wasze preferencje co do rozdzielczości wideo nie są tutaj nikomu potrzebne.

2 polubienia

O takich bzdurach nie zamierzam dyskutowac. Wystarcza ci 10GB miesięcznie to dobrze twoja sprawa. Ja uważam, że płącić za coś co się ma mało i zawsze moze wyjśc sytuacja, że w końcu braknie ci tego 10GB chodzbyś nie wiem jak to kontrolował z ręką w nosie za przeproszeniem to wtedy dokupienie kolejnych GB-tów robi sie totalnie nie opłacalne, a tak wiesz, że płącisz za coś co ci się nie skonczy i możesz szalec, ale nie każdemu potrzebne, jednak jesli komuś takie cos potrzebne, przyda się to jest oferta bez konkurencyjna.

Też byłem “w szoku”. Zwyczajnie scrollowałem playlisty i nagle taki kwiatek.

Dla autora tematu, jeśli nadal chce PLAY. :slight_smile: Zobacz co dziś rano osiągnołem na T-Mobile za pomoca iPhona 7, w centrum Lublina. Byłem w szoku, że tyle wyciągnął. Narazie mam pakiet 2GB w telefonie, jak go wykorzystam dopiero potem Magenta Biznes pójdzie czyli do 20Mb/s na wszystkich połączonych za plus 30 zł numerami:

Spoko, tak wygląda Play na S8 o 15 :slight_smile:

st

Co te speedtesty udowadniają? Kompletnie nic.
Każdy musi sam sprawdzić jak sytuacja wygląda u niego, bo to nie jest tak że Play wszędzie jest beznadziejny, a T-Mobile rewelacyjne.

1 polubienie

U mnie w Play również podobne osiągi w centrum. Oczywiście, że wszystko zależy od lokalizacji.

Garoz666 uprawia marketing szeptany dla sieci T-Mobile. To raczej oczywiste.

Ty dla Play.

Ja z T-Mobile juz byłem i na wsi zabitej dechami gdzie w ogóle byłem zdziwiony, że działą telefon i było LTE T-Mobile, a znajomi w Play cały czas, brak sieci, w dużych miastach i wszedzie działa jak nalezy, a Play mnóstwo ludzi narzeka, ale tam leci za znajomymi, albo za reklamami i nic nikt na to nie poradzi. Najprościej przetestowac samemu i wyciągnąć wnioski. Pamiętajmy, że wszystko tez zalezy od telefonu, routera bo też jeśli modem w urządzeniu sprawia problemy jakieś to nawet pod samym nadajnikiem stojąc nie wiele to da.

W takim razie skoro zasięg był w T-Mobile, to osoby w Play też powinny mieć :slight_smile:

Autor tematu zdecydował sie na PLAY. I teraz pytanie … Abonament czy karta ? Zalezy mi na minutach do wszystkich, sms również do wszystkich i duzej paczce internetu. Dziękuje wszystkim, za tak aktywną dyskusje :slight_smile:

Wg mnie najlepiej wziąć ofertę na kartę. W RedbullMobile, które jest marką Play za 30 zł na miesiąc dostajesz nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy i 20 GB internetu.
https://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/siema