Orgilnalny Windows - Nieorginalny?

mam orginalnego wina, po sciagnieciu ktrejs z kolei aktualizacji wyskoczylo mi cos takiego po uruchomieniu kompa - i wyskakuje non stop:

blad8wq.th.jpg

gdybyś miał oryginalnego windowsa 100% komunikat by nie występował … :?

Jeżeli jest to oryginał, to skontaktuj się z MS

W takim razie zostałeś oszukany i sprzedano co piracką wersje.

lub sklepem w którym go nabyłeś … itp.

Skontaktuj się jak najszybciej z Infolinią firmy Microsoft by wyjaśnić sprawę. Być może numer seryjny Twojego systemu został uzyty przez inną osobę

http://www.msinfo.pl/bezpiecznykomp/infolinia.htm

A próbowałeś zadzwonić do servisu Microsftu oni dadzą ci nowy klucz jak Masz orginała a jak nie :twisted: to obciążą cie karą :mrgreen:

Jeżeli masz oryginalny system, to powineneś mieć nośnik z hologramem + klucz instalacyjny. Jeżeli kupiłeś go w sklepie, to na fakturze powineneś mieć również wykazaną pozycję z zakupionym systemem. To, że kupiłeś komputer i ktoś Ci zainstalował system, nie oznacza, że jest on legalny

ok, bede sie kotaktowal z MS, mam orginal, kupowalem go razem z kompem w media, takze wersja pirta to to raczej nie jest :slight_smile:

Mylisz się. W przypadku laptopów z preinstalowanym Windows OEM nie ma żadnego nośnka :wink:

Mam dla Ciebie dobra widomosc mialem podobny problem z wersja OEM. Po odebraniu wiekszej ilosci uaktualnien system prosi o ponowna aktywacje. Przez to jest “nielegalny” bo ma inne skladniki od tego ktory juz aktywowales. Mozesz to zrobic przez siec ale najprawdopodobniej Ci sie to nie uda i musisz zadzwonic do MS zebypodac kod identyfikatora a oni podaja Ci aktualny klucz.

MarS daletgo też pisałem, że na fakturze powinna być pozycja informująca o systemie w wersji OEM :slight_smile: Niestety kolega nie pisał jaki posiada sprzęt :stuck_out_tongue:

Skoro Bartass86 ma oryginalny system, więc to już zmartwienie MS

Sprawdz to :

*******************************

Phylby Lepiej niech zadzwoni do MS a oni powiedzą co ma zrobić :wink: Wkońcu płacą im za to :roll:

A Twoją radę proponuję skasować Modeatorom ponieważ ktoś kto ma naprawde nie orginała może skorzystać :roll:

Proponuję zastanowić się zanim coś napiszesz.

To nic nie da . Po usunięcu tego nie będzie się można wejśc na windows uptade. Trzeba bębzie znowu to instalować celem sprawdzenia autentyczności.

Ale komunikat powinien zniknąć. Do tego czasu niech dzwoni do MS.

Pozostaje ci to tylko http://catalog.microsoft.com/genuine/pu … tions.aspx

Prawdopodobnie ściągnąłeś łatke aby sprawdzała legalność systemu Windows. Skontaktuj się z tym MS i wyjaśnij całą sprawe.

Na przyszłośc radze abyś zaznaczył sobie w PC (tam gdzie wybierasz opcje czy instalować aktualizacje czy nie) aby za każdym razem komp inforamował cie o nowych aktualizacjach zamiast samemu automatycznie instalować łatki :slight_smile:

a dlaczego skoro ma legalny system, niech wyjaśni z MS - tą sprawę :slight_smile:

W najnowszyn Komputer Świat ekspert 5-6 /2006 na stronie 87

jest dokładnie opisane co odpowiada za taki konunikat i które poprawki są za to dopowiedzialne . Jak je odinstaloweć itd .Podobnie jak ja je wcześniej opisałem .

Co dalej z tym fantem też piszą .