Pancerny smartfon

Witam. Jako że mój Hamer Energy po przejechaniu samochodem umarł,szukam następcy tak do 1200zł.Dużo tego teraz jest na rynku,i już sam nie wiem co wybrać.Może macie macie jakieś doświadczenia z takimi markami jak Dooge,Ulefone,Agm, itp.No i dobrze by miał serwis w PL.

Korzystam z doogee s80, wcześniej z oukitela k10000 pro. Jeśli chodzi o jego wytrzymałość (doogee s80} to rzeczywiście w opiniach nie ma przesady. Osobiście go zamroziłem, utopiłem i niemal zagotowałem, wspomnę tylko ze testy wstrząsowe przeszedł również. Największa dla mnie wadą jest źle umieszczony przycisk włączania. Biorąc pod uwagę jego wagę i gabaryty zazwyczaj chwytam telefon w połowie a tam właśnie umieszczono przycisk zasilania i pojawia się pytanie czy chce go wyłączyć etc. Nie wiem jak dziala walkie talkie i przyznam że nie mam pojęcia jak z tego skorzystać
Reasumując jeśli godzisz się na rozmiar i wagę tego telefonu to polecam.

No właśnie myślę o Doogee.Nie wiesz jak z serwisem,musi jechać do Chin?

Wiem że nie ma serwisu w Polsce, choć jest w krajach ościennych. Wprawdzie mamy sklep firmowy w naszym kraju, jednak nie wiem czy honorują zakupy z Chin, a tak jest w moim przypadku.Dodam jeszcze coś na temat baterii, w tym przypadku producent nie przekłamuje, osobiście nie gram w gry niemniej jednak baterię eksploatuję rzeczywiście w inny sposób i przy tak intensywnym użytkowaniu z ładowarki korzystam nie częściej jak raz na cztery dni.