Smartfon z dodatkową dużą baterią

Cześć,
Poszukuję smartfona dla ojca - w końcu chce się przesiąść ze swojej starej Nokii ‘poprzedniej generacji’. Matka dała się przekonać dwa lata temu (nie można Jej oderwać teraz od telefonu), czas na tatusia…
Ojciec ma niestety dość sporego hopla pod wzlęgdem dwóch rzeczy:

  • ogromnej baterii (nie rusza się za bardzo z domu, ale ciężko go przekonać do takich opcji jak powerbank, czy że smartfon można ładować często),
  • pancerny ekran/obudowa.

Pierwsza opcja to jakiś wynalazek typu: Doogee s80 (prawie “militarna” zabawka).


Ja jednak nie lubię takich opcji ze względu na możliwe problemy z ewentualnym serwisem (Chinczycy podobno niezbyt są chętni do serwisowania słuchawek Doodgee).

Dla mnie lepsza opcja: np. popularna słuchawka Xiaomi (mam bardzo dobry serwis we Wrocławiu) i do tego odpowiednia obudowa i szkło hartowane… No i przechodząc do konkretów: czy kojarzycie którąś z popularnych słuchawek Xiaomi, gdzie dostępne są obudowy z wbudowanym powerbankiem? Miałem takie coś do Samsunga S5. Jakieś pomysły?
Budżet - 1000-1200zł
Wielkość: 5-6cali

A może po prostu wybrać Xiaomi Redmi Note 7? Bateria 4000mAh. Dobre podzespoły - jak na swoją cenę.
Zawsze możesz uruchomić w nim na stałe oszczędzanie baterii. No i cena - poniżej tysiąca.

Weź lepiej coś z dużą baterią, jak wspomniany wyżej Xiaomi Redmi Note 7.
Ładnie trzyma na baterii 4000mAh.
Do tego szybkie ładowanie i rozwiązanie dużo lepsze niż powerbank w obudowie. Na naładowanie powerbanka trzeba sporo czasu (w zależności od pojemności)

Ja to wiem, ja to rozumiem, ojciec nie. Chce dużą baterię :slight_smile:

@bachus a może motka, np. Moto Z Play - smartfon a jako plecki dokup battery moda i wsio :wink: miałem go zresztą to polecić mogę :wink:

A jak nie to do Mi6 jest np. coś takiego :
http://www.stawiamyslady.pl/ładowarka-baterii-sprawach-amb-1_6/6000-mah-dla-xiaomi-mi-6-battery-case-moda-zewnętrzny-backup-ładowarka-pokrywa-power-pack-case-dla-xiaomi-6-mi6-przypadku-baterii-bmb-1441.html

Cześć! W cenie 1000zł najlepszym możliwym wyborem jaki możesz znaleźć, to MyPhone Hammer Energy 18x9:

OGROMNA bateria 5000mAh, dobry ekran 1440x720px, 3GB RAM’u i 32GB pamięci wewnętrznej (oczywiście można rozszerzyć za pomocą kart MicroSD)