Panda Platinum 2005 Internet Security 9

Czy opłaca się kupic tą Panda Platinum 2005 Internet Security 9 z gazety

KŚ Ekspert 6/2005 ilu to jest dniowa wersja,czy opłaca się kupowac tą Pande za 9,90zł?? :o

Mojim zdaniem monza jest to zapewne pelna wersja ktora z kolejnym numerem bedzie przedluzana wiecej info http://www.ks-ekspert.pl/

nie oplaca sie. W gazecie jest napewno jakaś obcięta, a w ogóle panda to syf 8)

nie jest obcieta, jest to pełna wersja programu ze wszystkimi jej funkcjami tylko że ograniczona czasowo do następnego numer kś-eksperta :slight_smile:

Zgadzam sie niestety taka juz jest co na to poradzimy ale mozna zaryzykowac i tak mam juz ta gazete ale nawet nie zamierzam tego instalowac :x

Raczej nie kupuj. Raz że ograniczona a dwa to to że panda nie jest dobrym antywirem

Moze jednak dal samej gazety warto :wink:

juz bez przesady niemówcie że ten antyvir jest zły, ma lepsze funkcje niz niejeden wasz antywir :

Panda nie jest aż taka zła. Jej skaner On-line zajął pierwsze miejsce w jakimś teście, (chyba KŚ) więc program musi być jeszcze lepszy. Uważam, że warto kupić tą gazete. :wink:

Moze skaner ale nie sam program naprzyklad podczas testów jako jedyny sie zawiesz. Ale za takie pieniadze jednak oplaca sie go kupic :wink:

tymbardziej że ten antyvir w teście kś miał 4 miejsce , wiec nie jest to zły antyvir jak koledzy mówia, i ja równiez polecam kupienie gazety i zainstalowanie dobrego antyvira :slight_smile:

Jest najlepszym rozwiązaniem dla osób o słabym sprzęcie bo nie muli kompa :!:

:x :x nie nie muli wcale ja przy 512 ram tak mi zamulal ze szok i musialem format robic :slight_smile:

Panda nie muli kompa !!

To nie bedzie muliło kompa ??? :twisted: :twisted:

ja mam procek 2,4 ghz, i 576 ramu, i powiem ze po włączeniu kompa troche mi muliło, potem już normalnie chodziło, sama panda uruchamia koło 8 nowych procesów, jak ja miałem zazwyczaj w menadzeże zadań po 25 procesów, tak jak zainstalowałem pande mialem ich 34 :smiley:

chyba 33 bo 25+8=33

ale nie ulega watpliwosci ze Panda Muli kompa nawet bardziej niz Kasper :-x

Zależy jaka Panda :!:

Titanium 2005 napewno nie muli tak jak Norton albo Kaspersky.

A Platinum 7.0 to już wogóle jest prawie nie zauważalny w systemie a jak dla mnie dość skuteczny.

Jeśli muli to najwyżej Panda Platinum 2005 ale w porównaniu z Nortonem to i tak bardzo mało.

opowiadacie cherezje ja miałem przez całą promocje eksperta zainstalowana pande i jakos śmigał komp nic nie muliło ale jak ktoś chce zobaczyć jak naprawde antywirek moze mulic zaprasza zeby zainstalował avp 2004 pro :wink: :wink:

a co to za antyvir??

Moim zdaniem warto.

  1. Może się czegoś dowiesz przy okazji z gazety, jak cię coś zainteresuje.

  2. Masz w pełni funkcjonalną, tyle że ograniczoną czasowo, aplikację za śmieszne pieniądze.

  3. Będziesz miał okazję przetestować produkt i w końcu wyrobisz sobie o niej własne zdanie (bo tak, to co wypowiedź, to inna opinia i w końcu nie wiesz - dobra czy zła ta Panda).