PC budżet 2500

PC ma służyć do gier. Wygląd nie ma znaczenia. Najlepiej żeby nie chodził za bardzo głośno. Tak, będę korzystał, mam nawet odbiornik. HDD do 1TB. Myślę, że nie będę rozbudowywał Priorytet to na pewno wydajność w grach. Zestaw komputerowy etc. klawa, monitor wszystko jest. Może wykraczać lekko poza budżet.

Ryzen5 1500X
Radeon Rx 570 4Gb

Am4 DDR4
Asus PRIME B350M-A AM4 365 zł

1 polubienie

[quote=“Fikoo, post:1, topic:527744, full:true”]
PC ma służyć do gier. Wygląd nie ma znaczenia. Najlepiej żeby nie chodził za bardzo głośno. Tak, będę korzystał, mam nawet odbiornik. HDD do 1TB. Myślę, że nie będę rozbudowywał Priorytet to na pewno wydajność w grach. Zestaw komputerowy etc. klawa, monitor wszystko jest. Może wykraczać lekko poza budżet.
[/quote]Zanim założysz temat, przeszukaj forum!

1 polubienie

W budżecie:

Jak możesz dorzucić 250zł, to weź dodatkowo dysk SSD Adata SU800 128GB:
https://www.morele.net/dysk-ssd-adata-su800-128gb-sata3-asu800ss-128gt-c-1047720/

1 polubienie
2 polubienia

Wiem, że na dual channel będzie zysk wydajności, tylko na tej płycie będzie problem z rozbudową.
Co do kupna w Euro to i owszem, pytanie czy @Fikoo będzie chciał rozbijać zamówienie na dwa sklepy.

Już się bardziej wyśrubować nie da chyba:

lub

ewentualnie wersja “premium” gwarantująca łatwą rozbudowę pamięci w przyszłości:

1 polubienie

wcisnij mu Radeon Rx5xx series bedzie koszt o polowa tansze od tego Geforce

1 polubienie

Nie, nie będzie. Pomijając zerową dostępność RX580 czy nawet RX570 na chwilę obecną, to najtańsza wersja RX580 8GB kosztuje jakieś 1130zł, tyle samo co Palit 1060 6GB Dual OC. Do tego wymagałby droższego zasilacza.

1 polubienie

Dziękuję wszystkim uprzejmie za pomoc :smile:

[quote=“piotrekplay, post:6, topic:527744”]
Wiem, że na dual channel będzie zysk wydajności, tylko na tej płycie będzie problem z rozbudową.
[/quote]Jeśli miałby grać do maks. pół roku (to i tak długo) na jednej kości, to jeszcze deal akceptowalny, lecz jeżeli dłużej, to lepiej od razu brać dwa moduły. Za duży zysk, aby z niego rezygnować dla pewnej odległej w czasie możliwości.[quote=“Fikoo, post:9, topic:527744”]
Dziękuję wszystkim uprzejmie za pomoc :smile:
[/quote]Nie ma za co, w końcu robimy to dla kasy. Rachunek przyjdzie pocztą na adres pod którym zarejestrowane jest IP. Polecamy się na przyszłość :sunglasses:

2 polubienia