[PC] Jakie Gry polecacie?

Jakie gry polecacie jakie gry zadziałają pykam ogólnie w diablo 3 i gta 5 ?
gram for fan.co polecacie co zadziała?
Dysk SSD 256 GB
Dysk SATA 1 TB
RAM 8GB DDR 3
Płyta Główna ASRock N68C-GS FX
System Win 10 64 bit
Procesor AMD PHENOM II x4 840 CPU 3.2 GHZ
Grafika RADEON RX 570 2 GB
Zasilacz 650 wat
KOMP z 2013 Roku

Path of Exile
Grim Dawn
Genshin Impact
Factorio
Satisfactory

Saper
Diablo II
Heroes 2 i 3

…może Hades

jakie znacie fajne nowe i old gierki ktore pojda na tak leciwym sprzecie >? dzieki za sugestie mam i dirt 4 i forze horizon 3 no popylaja te gierki przywozicie ;]

Sprzęt nie jest taki słaby, a zgadywać co Ci podejdzie trudno. Tu podobnie ogólny wątek
Może więcej samodzielności? Google i frazy: “best indie games”, “top games 2016”, “top games 2015”, … , “Diablo 3 similar”

Jestes pewien tej karty…? Nie słyszałem o rx 570 2 GB, 560 miały taka pamięć. :wink:
Ogólnie do Wiedźmina 3 powinieneś wszystko odpalić, ale na niższych ustawieniach, CPU będzie hamulcowym.

Mój prywatny top gier.
A:

  1. Max Payne 2
  2. Max Payne
  3. Need For Speed Most Wanted
  4. Call of Duty 4
  5. Need For Speed Carbon
  6. Total Overdose
  7. Call of Duty Modern Warfare 2
  8. Call of Juarez Więzy Krwi
    B:
  9. GTA San Andreas
  10. Rayman 2
  11. Rayman 3
  12. GTA IV
    C:
  13. Medal of Honor Allied Assault
  14. Medal of Honor Airborne
  15. Driver Parallel Lines
  16. Far Cry 2
  17. Burnout Paradise City
  18. Saints Row 2
  19. Stalker Cień Czarnobyla
  20. Metro 2033 Redux
    D:
  21. Splinter Cell Chaos Theory
  22. Prince of Persia (2008)
  23. Liero
  24. Forza Horizon 3
  25. Watch Dogs
  26. MGS Phantom Pain
  27. Wolfenstein New Order
  28. Wolfenstein Old Blood
  29. Splinter Cell Conviction
  30. Battlefield Bad Company 2
  31. Battlefield 3
  32. Brothers in Arms Hell’s Highway
  33. Enemy Territory Quake Wars
  34. Crysis
  35. Crysis 2/3
  36. Kangurek Kao
  37. Unreal Tournament 3
  38. Crash Bandicoot
  39. Rainbow Six Vegas 2

Nie wypisywałem więcej jak dwóch tytułów z danej serii. Grałem krótko tylko w pierwszego Wieśka. Przeszedłem oba Masa Effect, choć nie jestem fanem RPGów, jak i strategii, choć grałem i lubiłem AoE2, Worms Armageddon, i te 3D.

Nie grałem jeszcze: w żadną część RDR, ani cokolwiek co wyszło jako ex na konsolę. Nie grałem w Overwatcha, krótko grałem w Gothica 2 i mi się znudził, ale był fajny. Nie grałem w Setlersów, Civilization, krótko w Blitzkrieg, kolega chwalił Empire Earth. Duże wrażenie zrobiło na mnie chyba Rome Total War 2 czy któraś z tych z okolic 2006-2008. Nie grałem w Dishonored, FC3, 4, piątka nie była zła, ale nie była wybitna. Z serii AC ograłem tylko jedynkę do połowy i mi się znudziło. Z Tomb Raider grałem w jakąś część z 2006 albo 2008 tylko. FH4 grałem tylko demo, więc się nie liczy. Nie grałem w Escape From Tarkov, Bulletstorm, Killing Floor, Payday, Warframe, PUBG, Left 4 Dead, Fortnite, ten shooter od Respawn i starsze Titanfall i 2, Arma żadne. Tak samo Skyrim, Wiedźmin, jedynkę grałem krótko po premierze, ale PC zdychał. Nie widziałem jeszcze ostatnich dwóch Wolfów.

Z gier FPS, które nie grałem, a są ciekawe:

Batalion 1944
Insurgency
Killing floor 2
Payday 2
Left 4 Dead 2
Brainhead 2
Battleground 2
Operation 7

Enemy Front
Sniper Ghost Warrior 3
Day of Defeat Source
America’s Army: Proving Grounds
Survarium
7554
Men of Valor
Day of Infamy
Soldier of Fortune Payback
Rising Storm

PUBG
Apex Legends
Raimbow Six Siege
Titanfall 2
Nowy Battlefront
Escape from Tarkov
World War III
World War Z
Borderlands
Bulletstorm
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
Far Cry 3, 4
Ironsight

"Insurgency - fajne ale to trzeba lubić bo to jest ten z tych trudniejszych do opanowania. Bliżej temu do ARMA niż COD / BF
Killing Floor 2 - mega zabawa jak się gra na 6 osób i na trudniejszych poziomach. Polecam bardzo. Gra nigdy nie nudzi.

Payday2 - wymaga ogarniętej ekipy bo inaczej nic nie ugrasz.
L4D2 - jeżeli jeszcze żyje to też bardzo fajna gierka. Zobacz nowe World War Z.

PUBG - mega grywalność i klimat ale to trzeba lubić ten typ gier.
APEX - mega wkurzająca czasami bo bez dobrego teamu nic nie ugrasz. Często trafia się na no life adhd pro który zabija w sekundę lub team na mikrofonie i nie masz szans na nic.

R6Siege - mało grałem ale mega emocje gra robi podczas rozgrywania meczów.
Titanfall 2 - jeżeli jeszcze żyje to często będziesz trafiał na weteranów i będzie baaaardzo wkurzało.

Battlefront nie grałem.
Escape From Tarkov - grałem minimalną ilość czasu. Albo się kocha albo nienawidzi. Sam ocenisz.
WW3 - grałem bardzo mało. Mega potencjał w grze."

Jakiś czas temu do wzięcia była cała trylogia za czapkę śliwek. U mnie zdecydowanie w pierwszej dziesiątce. Satysfakcja gwarantowana :slight_smile:

Mam już dawno w tej cenie paczki śliwek.
Jak się wbija regularnie na łowcy gier, to się zawsze coś ustrzeli.
Z tanich gier na promocjach które wymieniałem bywają Wolfensteiny, Max Payne 1, 2, 3, niektóre starsze NFS, BF, Titanfall, od EA jak robią od czasu do czasu globalne promocje na większość tytułów. Podobnie z grami UBI, gdzie za parę groszy idzie niektóre starsze rzeczy urwać. Na droższe wtedy też są większe promocje raz na jakiś czas. Opłaca się zwłaszcza przy odpowiedniej ilości punktów Uplay jak gramy w ich gry.
GOG czasem ustanawia przeceny na wybrane tytuły, i wysyłają na email jak coś z naszej listy życzeń jest w promocji.
Poza tym najniższe ceny we wszystkich sklepach na daną chwilę można znaleźć w fajnej wyszukiwarce na Allkeyshop, ale nie wszyscy trawią kupowanie poza oficjalnymi sklepami.

Niedawno wyszła kolejna odsłona serii - Serious Sam 4.
Graficznie studio Croteam, wydało grę spóźnioną o 10 lat, ale grywalnie jest super.
Nowoczesny silnik graficzny, nieco podbity humor i wiele nawiązań do popkultury przyciąga do grania.

Za jakiś czas rzucę recenzją, ale to fajny tytuł dla kogoś niezdecydowanego :slight_smile:

Fifa
Nba

Yakuza 0, Resident Evil 4

Dzieki macie cos jeszcze to pisac:)

Szachy, jakis boks, NHL