Pc kręci ale nie daje obrazu

Takie podstawy:

2x6 pin, zasilacz co najmniej 450. Przy Core 2 quad to z 600
Tak?

Karta ma tylko złącze 6pin a zasilacz to spc elementum m2 450w

Nie ma prądu, mój post powyżej.
procek ma 100W TDP, kartam dyski , reszta , 450 to za mało.

550W-600W, żeby był jakiś zapas.

A nie powinno być tak że pod obciążeniem kiedy komponenty pobierają max mocy to komputer się wyłącza jeśli owej brakuje? Oczywiście jutro wypnę ją i postaram się załatwić kabel DVI w tedy zobaczę czy z integry działa.

Dysków nie mam jeszcze podpiętych jest tylko procek ram i grafika

Nie słyszałem o tej teorii.

Jaki masz zasilacz w swoim prywatnym PC skoro pisałeś, ze w nim karta działa?

650w

windows jak startuje to ciągnie wszystko na maxa.

To już wiesz czemu w twoim wszystko lata :slight_smile:

Bez podpiętego dysku na pewno.

Z tym że Windowsa nawet nie ma ponieważ nie ma nawet dysku. Nie montowałem go ponieważ złożyłem wszystko do kupy chciałem zobaczyć czy działa a tu niespodzianka 0 obrazu

Zasilacz według mnie zasłabł, z dyskami czy bez. 550W moim zdaniem minimum.

W takim razie jutro spróbuję bez grafiki i mam nadzieję że odpali

Ale wiesz, że ten procek ma z 14 lat, i to jest jakaś ogromna przepaść technologiczna z dzisiejszym sprzętem.?

Wiem ale co to ma do mojego problemu?

Gratulować wechikułu czasu, 12 czy 13 letnią płytę, nówkę, to chyba skok o 10 lat wstecz zrobiłeś. :slight_smile:
Dlatego nie wykluczałbym, że własnie płyta jest walnięta, to już trupy…

Przepnij na chwile zasilacz 650W i bedzie jasne, bez karty odpal dopiero gdyby obrazu nie było, aczkolwiek… chyba spisz na gotówce, że chcesz tyle prądu przepalić taką kartą. Za samo to byś w rok kupił coś sensownego i ekologicznego. :wink:

Pc nie jest dla mnie a z tego co wiem to ta karta ma być na chwilę a potem po opadnięciu cen ma tam wlecieć coś sensowniejszego

Niby nic, ale walają mi się po szufladzie nowsze. Coś tam kiedyś napisz na priv, to wyślę za darmo

Jak mówię ten pc nie jest dla mnie, a jest on dla syna sąsiadki który jest potrzeby w sumie tylko do lekcji jakiegoś youtuba i ewentualnie minecrafta taki zestaw z pewnością wystarczy kompa składałem w sumie z 2 innych dodałem coś od siebie kupiłem jedynie dysk ssd, płytę i ram żeby jeszcze to jakoś w miarę chodziło