Pc kręci ale nie daje obrazu

Tylko uprzedź właściciela, że ten pecet nie obsłuży nic sensowniejszego, ani teraz, ani po spadku cen. Najlepsze co tam wejdzie to rx 560 4 GB/1050 2 GB (bez ti). Trzeba było na Pentium Goldzie/Athlonie poskładać, to by ze 2-3 x wydajniej było, a sama integra w procku by zastąpiła tego starego smoka. :wink:

Oczywiście że nikt nie spodziewa się fajerwerków tym bardziej że budżet miałem bardzo niski więc składanie nowego pcta od podstaw było nie możliwe a do tej pory siedzieli na jeszcze kilka razy gorszej konfiguracji więc myślę że problemu nie będzie. Jak wspomniałem kupiłem jedynie po taniości dysk ssd, ram i płytę więc myślę że za te ok.250zł niczego więcej nie mogłem zrobić

A przesiadka z 2gb ramu starego dysku hdd i do niczego poza obsługą pulpitu integry na 8gb ram, dysk ssd i grafikę która bynajmniej pozwoli odpalić film w full HD czy wyżej wspomnianego minecrafta da sporo;)

… pod warunkiem, że nie będziesz musiał kupić kolejnych elementów… :slight_smile:
Mimo wszystko zasilacz Silentium powinien to uruchomić, wiec wygląda na to, że coś niesprawne jest. Nadal stawiam na płytę, daj znać, czy jutro z drugim zasilaczem wstanie. :wink:

No to pozostaje metoda bezpieczna: wódkę wypić i na PINy nachuchać…

Bezpieczne dla RAM-u, dla człowieka niekoniecznie :stuck_out_tongue:

Cóż, życie jest pełne niebezpieczeństw…