Pdg.pl opinie

pdg.pl opinie

www.pdg.pl

Używając przycisku zmien.gif

Jeden z lepszych darmowych hostingów, chociaż jak każda darmówka ma swoje wady

Poczytaj:

http://www.forum.optymalizacja.com/inde … ntry446270

a może coś na temat www.jatsu.pl ?

Sam mam stronę domową na tym hostingu i nie narzekam, polecam.

3 dni testów pdg.pl, pokuszę się na małe podsumowanie:

na ileśtam wywołań w różnych porach dnia serwer nie odpowiadał. może po prostu mam pecha i źle trafiałem, ale takie coś dość skutecznie zniechęca…

zobaczymy jak będzie dalej, ale jeżeli nic się szybko nie poprawi to raczej nie zagoszczę

PDG.PL jest bardzo dobry,stabilny tylko brak preinstalacji

Taki dobry, że czasami nie działa :stuck_out_tongue:

A po co to ?, tak ciężko wrzucić pliki przez FTP ?

Ja testowałem pdg.pl i żal

Przez 3 dni udalo mi sie tylko 2 razy wejsc na forum przy 40 probach w roznych porach dnia zal

Nom też testowałem… Niby ok, ale: wolny transfer plików (czasami aż za wolny) i coraz pada, więc z niego zrezygnowałem… :roll:

Pdg.pl ma częste pady…

jak każdy darmowy hosting… ehh wole cba.pl Polecam

cba.pl ma reklamy a pdg.pl nie ma

co z tego jak pady co raz a na cba.pl rzadziej i niedlugo pdg.pl tez bedzie mialo reklamy.

jak czytam niektóre opinie… ;| mam stronkę na pdg… i jest genialnie… mam nadzieję że nie pojawią się reklamy… a jak pojawią to że będzie można je wyłączyć za symboliczną kwotę ;] u mnie transfer jest oki ;] ale cóż jeśli ktoś korzysta z zasyfionego windowsa to na sprint niech nie liczy… właśnie sprawdziłem wysyłanie i wysyła max…mam chello 2mb PC← i 386kb PC→ ;]

gothmori , ale chodzi o pady w ciagu dnia i nie zasyfionego kompa :x

po prostu pady są i nie ma …cenzura… we wsi

Według mnie cba.pl to najlepszy darmowy hosting. No i co, że ma reklamy. Pdg.pl też prędzej, czy później będzie je miało. Cba.pl jest bardzo stabilne (jestem na nim z 6 miechów, a zaobserwowałem może 2 pady dotychczas), a pdg.pl ma kilka padów w tygodniu… Cba.pl ma też o wiele lepsze parametry konta.

Każde darmowe jest zaludnione od reklam, z tego się utrzymują. Ja osobiście korzystam tylko z yoyo.pl i jestem zadowolony.

od piątego września godziny 22 zauważyłem tylko 2 razy żeby strona była niedostępna… na lua np zdarza się to o wiele częściej co do cba dodają do strony swój skrypt, tak samo jak lua i inne przez co niestety nie mogę wygodnie zrobić niektórych rzeczy ze stroną… co do cba to też często pada… prv dodaje mnóstwo reklam… jak dla mnie pdg na dzień dzisiejszy to najlepsze darmowe rozwiązanie…