Pen Drive

E coś mi sie niewydaje ze 2 razy szybsza, w kazdym razie kupiles chyba Kingstona I a ja MAM KINGSTONE data traverler II + a do 2 najlepsza seria kingstonow, był w CHIP-ie cały artykuł z testami pendrivow, i Actina wcale rewel;ka niewyszla, a czołówka to oczywiście był Kingstone.

Ale to twój wybór, w kzadym razie 5 lat gwarancji Kingstone, a Actina, szkoda gadac

TESTOM W GAZETACH NIE WIERZĘ A ŚCIŚLEJ TO DLATEGO ŻE FIRMY MONOPOLISTYCZNE (NP. KINGSTONE) MOGĄ REDAKCJI ALBO ZAPŁACIĆ ALBO PODAROWAĆ SPRZĘT ZA “ODPOWIEDNIE PRZETESTOWANIE” WIĘC JEŚLI NIE SPRAWDZISZ W PRAKTYCE TO NIE WYPOWIADAJ SIĘ ZA DUŻO W TEN SPOSÓB O PRODUKTACH MNIEJ “SŁAWNYCH” A NIEKONIECZNIE GORSZYCH A CZASEM NAWET LEPSZYCH NIŻ INNE


proszę o zmianę na małe litery - duże oznaczają w necie krzyk

Monczkin

Osobiście używam nowego służbowego 256mb Avixa…wprawdzie tylko dwa lata gwarancji,ale spisuje się doskonale…godny polecenia.

Opis

P.S. Na stronie jest błąd…gwarancja wynosi na 100% dwa lata.

chyba zartujesz ze gazeta tak poważna jak Chip poddała by sie presji producenta?? To musili by chyba poł gazet i tego typu serwisu przekupic.

Swoją drogą czytasz tą gazete od deski do deski, ?? czy moze woogule jej nieczytasz

Ja mam Actinę która ma dożywotnią gwarancję. W tym sklepie mogę ją oddać np jak coś mi się zepsuje w niej za 6 lat to mogę ją oddać na gwarancji. Więc dla mnie to jak dla Zenka :stuck_out_tongue:

gwarancja liftime to nie jest gwarancja dozywotnia tylko gwarancja na jakis okres czasu (zazwyczaj od 2-5 lat ) po zejsciu z lini produkcyjnych.

słysałem ze actina w wersji 64 -128 ma zejsc juz za rok z lini

powiem wiecej ja mam Actine i kingstona i nie narzeka zarowno na jedno i drugie (ze wskazaniem na kinga) . co do testow to łatwo mozna je zweryfikowac czytajac konkurencje fora ,strony internetowe poswiecone sprzetowi

no to good, wkońcu kupiłeś :smiley: a powiedz mi moze jaka jest srednia predkosc zapisu i odczytu np 200MB pliku??

Mierzona w Total Commanderze, lub innym Menedzerze plików, tylko nie syntetycvznym benchmarkiem, jak HD tach

oj zaręczam cię że nie jestem żadnym analfabetą(tylko czasem zdarzą się mi jakieś literówki) i czytam dokładnie każdą stronę a pozatym ja wierzę tylko własnym testom bo oni testują nie na wszystkich możliwych konfiguracjach (zgodność sprzętu i konfiguracja ma duże znaczenie) ja uznaję ich testy za bardziej subiektywne niż powinny być (tyczy się to każdych czasopism i testów)

a co powiesz na testy samych uzytkowników ?? którzy na forach podają takie same wyniki jak w czasopiśmie ?? Ich tez Kingstone przekupił ??

Actina osiąga od 9-12 Mb/s To dobre osiągi :D. Cieszę się, że ją kupiłem, to był najlepszy wybór :]

dobra nie będe się sprzeczał ja wiem swoje ty wiesz swoje to nie czat poza tym michu testował i mu Actina lepiej się sprawuje

:slight_smile: Zgadzam się w pełni :stuck_out_tongue: